Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolsz a fiú-lány...

Mit gondolsz a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés

Létezik vagy nem? Miért?

Most nem szimplán haverkedésre gondolok, hanem igazi barátságra.

Ha úfy gondolod, hogy nem létezik, akkor ha egy fiú meg egy lány közel kerülnek egymáshoz, abból szerelem lesz? :)



2014. okt. 5. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Nekem a legjobb barátom férfi. Nagyon szereten, mármint emberileg, barátilag. Egyikünk sem gondol bele többet.

20/N

2014. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És párod van? Ha igen, nem féltékenyedik?

Még 1 kérdés: Mi hiányzik a f-l barátságból, hogy szerelem legyen?

2014. okt. 5. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ideig óráig létezik+emberfüggő. Addig míg mind a 2 félnek van kapcsolata.
2014. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik de nagyon ritka. Az esetek többségében a lány kihaszálja a szerelmes férfit barátság címszó alatt.
2014. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nincs párom, de amikor volt nem zavarta. A barátomnak van felesége és gyereke is.

Hát a szerelem hiányzik :) Nem tudom, nagyon tisztelem és szeretem, de nem tudnám szerelemböl szeretni. Nagyon jó ember, szinte már a példaképem. És biztos vagyok benne, hogy ő sem érez többet barátságnál.

2014. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Több ilyen barátom is van.

A legkülönfélébb családi állapotúak, nekem most nincs párom, régebben meg egy hosszútávú távkapcsolatom volt, úgyhogy a részemről féltékenykedés nem volt. Az ő oldalukon embere válogatta. Volt féltékeny barátnő, meg van olyan is, akivel nagyon jóban vagyunk - meg olyan is van, akit nem ismerek személyesen (még).

Igaza volt annak, aki azt írta, a szerelem hiányzik ezekből a kapcsolatokból. Azért, mert az ember közel kerül valakihez valamilyen okból, még egyáltalán nem következik, hogy beleszeret...

2014. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne?

Az jobb kérdés hogy meddig tart...az egyik fél az idő múlásával vagy beleszeret,vagy elhanyagol stb...

Nekem volt fiú legjobb barátom,de nem tartott sokáig mert,azt hitte szerelmes vagyok belé...

2014. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igen,létezik
2014. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is azt hittem hogy létezik de mégsem. 10 évig voltunk barátok. Mindig segítettünk egymásnak. Össze jöttem egy sráccal féltékenykedni kezdet el szólta magát hogy szeret nekem csak barát volt szinte testvér :(. Szóval a kérdésedre válaszolva nincs fiú barátság csak ha a srác nem meleg :)
2014. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon is letezik! Nekem van egy fiu legjobb baratom es vele mar 11 eve ilyen joban vagyok es sosem tetszettunk egymasnak es mindig segitettunk egymasnak:). Meg van meg egy nagyon jo fiu baratom es vele valahogy egyszeruen csak a baratsag megy:) Egyszeruen csinalhatunk barmit nem erzunk egymas irant tobbet baratsagnal:D Peldaul voltunk egy bulin is azon vagy 3 szamot vegig lassuztunk es egyszeruen fantasztikus erzes volt hogy igy baratilag ancolunk:)
2014. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!