Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett velem farok?...

Miért lett velem farok? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy barátom, akihez relatíve közel éreztem magam suli alatt (évfolyamtársam volt). jól elröhögtünk, ahhoz képest, hogy ennyire antiszoc néha önszántából odajött beszélgetni, segített egyszer-kétszer, naponta, kétnaponta beszéltünk, általában én kerestem, de ahhoz képest érdeklődött meg ilyesmik. mióta elballagtunk és összejöttem egy sráccal teljesen meghülyült, úgy viselkedik, mintha nekem tenne szívességet azzal, hogy kéthetente visszaír és bejelentette, hogy pár emberrel találkozik csak szívesen és eszembe ne jusson elhívni bárhova is. nekem pedig rohadtul hiányzik, de bárhogy próbálom megbeszélni vele, semmi eredménye, már én vagyok a hibás, hogy "rárontottam" a nagy barátságommal, mert minél inkább közeledni akarok annál jobban zár, hát eddig rohadtul nem így volt. (u.i. nem tudom a beújított barátomnak van-e köze hozzá, csak mást nagyon nem csináltam az elmúlt időben csak érettségiztem meg dolgoztam) köszi előre is, bocsi, hogy hosszú lett
2015. jún. 27. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az ilyet, valamivel megsértetted a tyúkszaros önérzetét, de ahhoz nem elég nagyfiú, hogy megbeszélje veled.
2015. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A srác nyilván bízott benne, hogy valami módon sikerül összejönnötök, de te más sráccal jöttél össze, és ez b*ssza az önérzetét, már nem ugyan olyan a kapcsolat, csalódott. Egy ilyen dolog simán elront egy kapcsolatot.


Igazából ha én lennék a helyében, én sem keresném a társaságod. Ott van a barátod, beszéld meg vele a dolgaidat.

2015. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!