Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz lenne megkérdezni az...

Gáz lenne megkérdezni az unokatesóm, hogy ott aludhatok-e náluk?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, fiúk. Régen találkoztunk, még amúgy senkinél nem aludtam egyébként. Nem nézne gyerekesnek? (Sokat beszélünk amúgy, csak neten). És.. mit kellene ilyen alkalomra vinnem?

2015. jún. 28. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan milyen okból? Az ő környékükön lesz valami buli, ahonnan neked macerás lenne hazamenni?

Ha pizsipartit szeretnél, az igen gyerekes.

Semmit nem kéne vinned, ennyi idősen már nem az van, hogy szépen elpakoljuk a hátizsákunkba a fogkefét, pizsamát, törölközőt stb... hanem ledőlünk kanapéra vagy matracra és megköszönjük, hogy ott alhatunk.

2015. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz semmilyen buli a környéken, nem is vagyok bulizós-iszogatós típus :D. Az egyik barátom mesélte, hogy pl náluk ő ottaludt, szóval nemhiszem hogy problémája lenne a "gyerekes viselkedés" terén.
2015. jún. 28. 10:53
 3/3 anonim válasza:
Munkatársamnál is aludtam már ott, pedig jócskán felnőtt vagyok. Szóval nem, nem gyerekes. :)
2015. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!