Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Évekig voltunk legjobb barátnők. Erre egyszer csak bepasizott, egyre jobban hanyagolt, majd benyögte hogy én unalmas vagyok a barátját jobban szereti. Kicsit lelki beteg lettem miatta. Aztán kb. egy fél év után rámírt hogy sajnálja hogy ezt tette velem, stb. Jó, megbocsátottam neki mert reméltem hogy megváltozik. Erre mostanában megint nem beszél velem, ha meg van merszem keresni, elég bunkó módon ráz le. Most velem van a gond amiért ezt sértőnek találom, vagy hol a probléma?
2015. jún. 29. 14:34
 1/5 anonim válasza:
Pasizz be te is és mutasd meg neki, hogy boldogulsz nélküle is.
2015. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerek perec mondd meg neki, hogy egy s..gfej, aki csak magával és a pasijával tud lenni. Nincs mese, minél előbb megszabadulsz tőle, annál könnyebb lesz túlesni rajta.
2015. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba ez nem,hogy legjobb barátnő,de simán barátnő sem!!


Nekem legjobb barátnőm,párkapcsolatban él,párjánál lakik mégis heti 3x-4x találkozunk,ha csak 1-2 órára akkor annyira,de találkozunk.Rosszabb esetben is heti 1-2 tali tuti van,beszélgetni minden nap.Akinek fontos vagy szakít rád időt.Te barátnőd meg le se szar téged,már bocsi. Jobban teszed,hogy keresel vmi hasonló lányt barátnőnek,mert az ilyet nem nevezném annak!!

2015. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Naivan reméltem hogy még tehetek valamit, de igazatok van. Nem tudok hogy fajultak el nála idáig a dolgok, de ez már tényleg tarthatatlan. Azért nagyon sajnálom, mert egy nagyon jó barátság ment pocsékba.
2015. jún. 30. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak akiket a párkapcsolat megbolondít és majd később fog rájönni,mit veszített.De ilyenkor sem szabad vissza fogadni,ha sír,ha könyörög,mert akkor tudja nálad eléri a célját és ugyan úgy lefog szarni egy kis idő múlva.Ha meg hagyod végleg tanul a hibájából,talán egy következő barátnővel nem fogja ezt megtenni.

Sajnálom,de ez az igazság!

2015. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!