Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki magyarázza már meg,...

Valaki magyarázza már meg, hogy lehet hogy vkinek évek óta fiúként a legjobb barátja egy lány vagy fordítva? Hogyan lehet a legjobb barát egy ellenkező nemű?

Figyelt kérdés
Én sosem bírtam fiút így összeszedni legjobb barátként, pedig lehet, jobb lett volna. Ok, beszélgetek fiúkkal, de nem osztom meg velük a kis nagy dolgaimat. Pont azért, mert nem bízok bennük, bennem - magamban - annyira, hogy nem lenne egy idő után több. Vagy képzeljem azt, hogy amit a barátnőimnek elmnondok, azt nem nekik, hanem a legjobb fiúbarátomnak mondanám el? Másra nem tudok gondolni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, nemcsak így, hogy van egy elképzelésem. 30/N

2015. jún. 25. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, gyakorlatilag a fogadott bátyámként funkcionált:-) Csoporttársak voltunk az egyetemen, és már az első napon összehangolódtunk. Csajos dolgokról nem igazán beszélgettünk, aminek a legfőbb oka az, hogy engem nem különösebben érdekel az ilyesmi, elég "fiús" mentalitású lány voltam (az életben nem jártam műkörmösnél, sose érdekelt a divat, nem sminkelek, mert sajnálom rá az időt stb.) Számomra felüdülés volt, hogy végre jókat beszélgethetek, párkapcsolati dolgokat is megbeszéltünk, de ez tette ki a legkisebb hányadát a csevejnek.:-)
2015. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom évekig, aki mindenhova kísérgetett, mindenben segített, teljesen olyan volt mint egy legjobb barát. Majd egy bulin elkezdett nyomulni. Ennek hatására összejöttem vele és úgy 1 hónapig jártunk. Aztán én elkezdtem visszapártolni az ex pasimhoz, és erre a "jóbarát" megsértődött. Összeveszett velem úgy, hogy azóta se szól hozzám.
2015. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy nőnek férfi a legjobb barátja, akkor valószínű a férfi egy papucs, aki nem mer szerelmet vallani. Persze van kivétel, de az kb. a 100-ból 1.
2015. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legjobb barátom egy fiú, két évvel fiatalabb, mégis mindent megtudunk beszélni. Mindig elmondja ki tetszik neki, mi volt a suliban/az edzésen. Mindig elfogadja a tanácsaimat a barátnőjével kapcsolatban is, akivel most sajnos a lány általános iskolai ballagása miatt elégé összevesztek. Szerencsére én is megkerdezhetek tőle bármit. Sokka jobban vagyok így, mintha lenne 30 "öribarim", akikkel a Számomra érdektelen dolgokat kellene megvitatnom (új divat, sminkek, bunkó ex stb), és egy fiú baráttal az én sokkal őszintébb és közvetlenebb vagyok. Persze vannak lány barátaim is, nem azt mondom hogy nem találtam nekem való pajtásakat! :)) 16/L
2015. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetséges az ilyen! Nekem is van pár lány haverom és nem hangsúlyozom nem volt még köztünk semmi és nem is lesz. Van barátnőm, így nincs is erre szükségem. Egyszerűen bizonyos dolgokat jobban meglehet beszélni egy lánnyal, mint mondjuk valamelyik haverommal. 27/F
2015. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azt szokták mondani, hogy igaz fiú-lány/férfi-nő barátság nem létezik, mert az egyik fél mindig többet akar. Azt hiszem, tökéletes ellenpélda vagyok, bár hozzá kell tenni, hogy az elején én akartam többet, aztán ő, és mióta megbeszéltük, hogy jobb ez így, azóta vagyunk barátok, előtte csak haverok voltunk.

Viszont azóta abszolút mindent meg tudunk egymással beszélni, és mivel ellenkező neműek vagyunk, szerelmi, vagy szexuális témákban is gyakran ki tudjuk egymást segíteni. Ilyen szempontból még jobb is, ha a "legjobb barát" nem azonos nemű.

2015. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, most már értem. :))
2015. júl. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!