Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon lehet a legjobb barátság...

Vajon lehet a legjobb barátságunk olyan, mint rég?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a legjobb barátommal már nem olyan a viszonyom, mint rég.


Röviden, hogy kik vagyunk: 7 éve ismerjük egymást, a kapcsolunkat 99,5%-ban interneten tartjuk. Eddig nem találkoztunk túl sűrűn, kb. 5 alkalommal. Természetesen én ezt mindig keveseltem, főleg, mert rajta és családomon kívül kb. senkim sincsen.


Régen, még "gyerekként" olyan jól elvoltunk. De én az utóbbi években sajnos sokszor okot adtam arra, hogy a kapcsolatunk sérüljön. De ő mindig kitartott mellettem.


Sokszor félre is értett engem és úgy érzem, hogy lehetetlen ezeket elfelejtettni vele. Pl. hogy valamiért kinevetem, vagy felsőbbrendűnek érzem magam nála, vagy gúnyolom.


De soha nem volt szó ilyenről. Ilyen a személyiségem, de őt sose akartam bántani, nem néztem le, stb... Ha így lenne, megmondtam volna neki, mert én 100%-ban őszinte ember vagyok. Szóval, értitek... úgy érzem, hogy sérült, de ha rákérdek nála, akkor tagadja.


Úgy érzem, hogy számára már nem olyan fontos a kapcsolatunk, mint rég.


Mit tegyek, hogy ez változzon?


Gondoltam arra, hogy nem nevetek mindenen, mint egy fogyatékos, komolyabb leszek, érdeklődő, kedvesebb. De így meg komolynak fogok lejönni és azt is kiszúrja. Úgy érzem, hogy kb. minden baj :(



2015. jún. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy elfogad olyannak amilyen vagy és bízik benned,vagy nem.

Megjátszani meg felesleges magad.

Azért elgondolkodtató ez az internetes barátság.

Nekem van 20 éves barátságom,nem pár közös tali az alapja,hanem sok-sok közös gyerekkori emlék.

Úgy azért más.

2015. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#: Köszönöm a válaszodat!


Igaz, felesleges lenne megjátszani magam.


Hidd el, én is jobban örültem volna több közös emléknek, de úgy érzem, hogy csak vele tudok egy hullámhosszon lenni, ezért is lett a legjobb.

2015. jún. 28. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Az netes beszélgetések sokszor félre lehet értelmezni!

7 év alatt 5 találkozó elég kemény.


Messze lakik? vagy miért nem találkoztok sűrűbben? lehet sokkal jobb lenne a barátságotok.


Vagy lehet azért nem a régi,mert neki vannak élőben új barátai és velük jobban elvan.

2015. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* a netes beszélgetéseket
2015. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!