Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg legjobb...

Jogosan sértődött meg legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Én elég sokat járok egy karaoke klubba, ahol megismertem egy pultos srácot és szerettem volna újra látni, de egyedül nem akartam lemenni. Megkértem hát barátnőmet, aki egy órányira lakik tőlem, hogy jöjjön be: először nem akart, mert másnap két tanfolyama volt, de aztán mégis bejött. Mondtam, hogy nem leszünk sokáig, csak szeretném megtudni a srác nevét. Nem kellett sokáig várnunk, D odajött hozzám, hívott ki rögtön cigizni - persze barátnőm nem jött - dumáltunk, hülyültünk, jól elvoltunk. D kedves volt hozzá is, nem gyertyatartónak, de hívta dumálni, meg kérdezősködött, de barátnőm pofákat vágott meg flegmázott vele. Olyan éjjel 2 körül barátnőm hisztizni kezdett, hogy menjünk haza. Mondtam, hogy kérek 15 percet, mert D elment áruért, nemsoká jön és csak el akartam köszönni, meg megkérdezni, hogy mi legyen velünk. Ő nem értette meg, mondta, hogy fáradt: csapkodott, kiabált, duzzogott és elrohant. Az őrök röhögtek rajta, két lány pedig kigúnyolta, hogy vesszünk már össze mi is, az olyan jó. Utána engem vigasztaltak. D visszajött, vártunk rá több mint egy órát aztán D megcsókolt és mondtam, hogy akkor menjünk fel hozzám. Hívogattam, nem vette fel a telefont. D feljött velem, egy fél óra múlva csörög a vezetékes. Barátnőm volt. Mondta, hogy szörnyen csalódott bennem, kéri a táskám és itt sincs. Meg olyanokat vágott a fejemhez, hogy oké, te most boldog vagy de én mikor jövök már végre??? Meg, hogy ő visszament, de mi nem voltunk ott. Több mint egy órát vártam rá és csak 15 percet kértem...Mindegy, elment, D vigasztalt (nem feküdtünk le) utána úgy volt,hogy összejövünk D-vel, de mégsem és úgy érzem, feleslegesen veszett össze velem. Másik barátnőm szerint nekem van igazam:


sosem bírtam az ilyen buligyilkos hozzáállást... ha ennyire nem volt kedve menni, akkor miért ment? gondolom, meg tudtad volna érteni, ha nemet mond, és ő választotta azt, hogy mégis elmegy, akkor meg vállalja a következményeket, meg azt, hogy nem azért megy oda, hogy flegmázzon meg hisztizzen... hanem azért járnak oda az emberek, hogy jól érezzék magukat nem értem, hogy erre mi szükség volt, de amúgy jogosan vagy kiakadva emiatt


Mindenkit elutasított, aki odament hozzá pedig annyian meg akarták ismerni, hiszen szőke hajú, kék szemű, nagy mellű... szóval gyönyörű... De nem, neki az kell, aki foglalt, meg aki nem ír vissza annyit sem h bocsi nem akarok ismerkedni... Hívtam táncolni, hívtam karaokézni, nem jött...


Mindketten 22 évesek vagyunk


2015. jún. 27. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs igaza am összejöttél D vel ? Am biztos féltékeny a barátnőd ez van..
2015. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is neked adok igazat. De szerintem az lenne a legjobb ha bocsánatot kérnél (igazából a semmiért) és megbeszélnétek hogy ha legközelebb nincs kedve addig ottmaradni akkor ne menjen el. :)
2015. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni azt mondta,ebből legalább tanulok és nem,nem jöttem össze D-vel, mert mondta,hogy megy ki külföldre kamionozni. De egyébként ugyanezt csinálta mikor nyíregyházi barátnője hívta el társaságba ült, flegmázott, pofákat vágott..én akkor barátnőm mellett álltam, de Taminak volt igaza... mert ugyanezt csinálta itt is... azt mondta, én vagyok a szar, mert nekem a pasizás fontosabb és akkor inkább csináljam egyedül mert neki elég volt a váltakozó pasijaimból

de tudta, hogy mire vállalkozik ahogy K is mondta a bemásolt üziben mondhatta volna azt is, hogy nem

de, ha már eljön, ne rontsa el másnak a kedvét mert szórakozni járnak oda az emberek

ő meg azokkal is bunkózott akik odamentek hozzá

merth neki a szőke pultos srác kell akinek barátnője van

és azt mondta, hogy nem csodálkozik, hogy nincs barátnőm rajta kívül

van 3 még

mondtam, hogy miért megyünk

mondtam, hogy valószínűleg el leszek foglalva

mondtam, hogy 15 percet kérek

mondtam, hogy várjuk meg, hátha visszajön

nem jött

ráadásul mi ugye tegnap megbeszéltük a dolgainkat D-vel, ittam is kicsit, mindent elmondtam barátnőmnek amit gondoltam messengeren, azt mondta, hogy nem tudja megbocsájtani

plusz úgy érzem, teljesen felesleges volt, mert D utána teljesen leszarta a fejem, ráadásul az őrtől tudtam meg, hogy hazament én meg ott várok rá, hogy szóljak - mert úgy tisztességes -, hogy bocsi megyek haza. Amikor meg írtam neki elolvasta, de nem válaszolt...

Két embert veszítettem el egy nap alatt az egyiket azért, mert valószínűleg féltékeny volt a nagy semmire...

2015. jún. 27. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátnőd nem akart jönni. Kikényszerítetted belőle, hogy jöjjön el, azzal, hogy "nem leszünk sokáig", aztán ott voltatok éjjel 2-ig. Amikor haza akart menni, nem engedted. Ez a 3. dolog volt, amikor olyasmire kényszerült miattad, amit nem akart.


Van ember, aki nehezen mond nemet a barátainak, teljesen egyértelmű, hogy a barátnőd is ilyen. Neki hisztiznie nem kellett volna, ehelyett meg kell tanulnia nemet mondani az embereknek. Neked pedig erőszakoskodni és a barátnődet kihasználni nem kellett volna - meg kell tanulnod, hogy ha nemet mondanak, akkor nem van mondva.

2015. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fél 12re értünk le. Az a 2,5 óra nem sok. Egyáltalán nem...
2015. jún. 27. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
2,5 óra nem sok, hajnali 2-ig, amikor nyilvánvalóan egyáltalán nem is volt kedve odamenni, és másnap 2 tanfolyama volt? Én félóra után otthagytalak volna.
2015. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek jön??? Nem vagyok hülye, megértettem volna, ha nemet mondd.
2015. jún. 27. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Jogosan.

De neki kellett volna nemet mondani

2015. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!