Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz 15 évesen...

Anney2001 kérdése:

Szerintetek gáz 15 évesen házibulikba járni?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe, és megismerkedtem az egyik leendő osztálytársammal. Ő egy 15 éves lány, nagyon jóban lettünk, jófej, vicces, kedves meg minden. Mondta, hogy szokott házibuliba járni néha, néha egy kicsit iszik is. (Egy 18 éves tetszik neki.)Nekem ez annyira fura, én vidéki lány vagyok, a szüleim nagyon féltenek, szerintem ha én akarnék házibuliba menni hülyének néznének, szerintük még kicsi vagyok mimdemhez. És én ezzel tök egyetértek, ezéet is fura nekem ez. Oszt.kiránduláson is nagyon kiakadtam, amikor valaki hozott piát és egy lány be is rúgott(bár csak keveset ivott), meg enerfiaitalt kevertek kólával. Velem van a baj, nem viselkedek úgy, mint a korombeliek, vagy mással. Hangsúlyozom, nagyon bírom ezt a lányt. Azt mondta a durvább bulikon 5re ée haza, reggel. Én meg még egyedül se vonatozhatok!

2015. jún. 29. 16:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
14/L
2015. jún. 29. 16:06
 2/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy,ne aggódj.

Lesz még időd bulizni,részegeskedni, semmiről nem vagy lekésve.

Mondjuk én is 14-15 évesen kezdtem a bulizást, akkor tájt kezdtem diszkóba járni, de ez egy másik kérdés.

Nyugalom,van időd fiatal vagy még.

27F

2015. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gimi előtt én is ilyen voltam majd tényleg jó társaságba kerültem, és sokat jártunk ki a városba meg beülni egy egy kávézóba, stb, és így az első éven túl szerintem rengeteget változtam.. Volt hogy mi is ittunk, volt hogy csak kimentünk beszélgetni, nagyon sokat fogsz változni Te is majd, most még így gondolod majd hívnak csomó helyre és nem fogsz rá nemet mondani mert kíváncsi vagy új dolgokra meg nem akarsz hétfőn egy egy buli után értetlenül állni a többiekkel és el fogsz menni! :) 16/l
2015. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb osztálytársam olyan volt mint a te barátnőd, 1-2 van, aki rendszeresen, minden bulin berúgott. Én még sosem voltam, de ha hívnának, szívesen mennék. Szerintem azért ennyire ne érezd magad kicsinek, hogy egyedül nem vonatozhatsz. (ez az anyukádnak is szólna)
2015. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem a leendő osztálytársad azért túlzott egy kicsit néhány dologban, vagy pedig a szülei eléggé felelőtlenek, ha engedik 5-kor hazaérni a lányukat. Azzal, hogy valaki 15 évesen házibulikba jár még nincs is nagy gond, ha ésszel teszi azt. Én 14-15 évesen kezdtem el eljárogatni itthonról, de a szüleim mindig tudták, hogy kivel, merre vagyok és mindig megszabtunk egy korlátot, hogy mikor érek haza.. eleinte 11, aztán fél 12 és így tovább.. ki kell érdemelni a bizalmukat és mire 16 éves leszel, akkor mész bulizni, amikor csak és addigra megtanulod azt is, hogy mit szabad és mit nem. Szerintem normális, hogy te még nem jársz bulizni, nem kell siettetni a dolgot, a gimiben biztos kialakul majd egy jó kis társaság akivel normálisan eltudtok járni szórakozni.
2015. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kis Szofi Márszó.
2015. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem is kell házibulikba járni szerintem. Vagy ha mész is, ésszel... Legalábbis szerintem nagyon gáz, ha egy 15 éves lány részeg.

Az viszont, hogy még egyedül se vonatozhatsz, egy kicsit túlzott aggódás a szüleid részéről. 15 évesen én már milyen távolságokra jártam itthontól vonattal, te jó ég! :)

2015. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én most voltam elsős. Engem még nem hívtak házi buliba de ha hívnának se mennék. Mivel manapság egyre többen egyre fiatalabban mennek házibuliba meg rúgnak be fogd fel eszt úgy hogy ettől te értékesebb vagy mert külömb vagy mint a többség. Én a helyedbe nem barátkoznék az ilyen lányokkal de ez a döntés csakis rajtad áll. Nekem a szüleim megengednék hogy kipróbáljak dolgokat pl hogy igyak vagy cigizzek de érdekes módon én kényelmesen meg vagyok ezek nélkül is.
2015. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem fogom emiatt "törölni" ezt a baràtsàgot, mert ezen kívül ezzel a lánnyal tökre egy hullámhosszon vagyok:) és igazából engednek vonatozni, jövőre muszáj lesz, de mivel nem gyakran járok fel Pestre eddig nem volt szükségem rá.:))
2015. jún. 29. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, tényleg sokat fogsz majd még változni, még ha nem is egy év alatt, lesz rá időd, én is sokat változtam (már egy év alatt), de nem bántam meg, és még mindig ép ésszel gondolkozok attól még, hogy bulikba járok néha.
2015. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!