Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkóság szülinapra kölcsönbe...

Bunkóság szülinapra kölcsönbe adni egy könyvet?

Figyelt kérdés
A barátnőm olvasta a Szent Johanna gimi című könyvsorozat összes részét kivéve a Kalauzt mert azt nem találta meg neten. Nagyon szereti a könyvsorozatot és arra gondoltam hogy megveszem neki szülinapjára a kalauzt (3 hét múlva lesz) csak most azon gondolkozok hogy kölcsön adjam szülinapjára vagy örökbe mert csak pár hónapja ismerem és az én családom jobb anyagi helyzetű az átlagnál az övé pedig rosszabb az átlagnál és félek hogy sértésnek veszi vagy félre érti.

2015. jún. 29. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2015. jún. 29. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az lenne a gáz ha kölcsön adnád :DDD ajándékot nem szoktunk vissza kérni

vedd meg neki

2015. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapi ajándékot nem kölcsönbe adunk. Ha nem akarod meglepni a könyvvel akkor inkább ne is ad oda neki.
2015. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ajándékot nem kölcsönbe szokott adni az ember, elég ciki lenne. Ez a könyv meg kb 4000 ft, szóval nem egy veszett drága dolog. De használtat is adhatsz neki, azzal sincs gond, csak ne kérd vissza.
2015. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Megveszem neki.
2015. jún. 29. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát, egy haveromnál nem gázabb. Ő azt csinálja hogy a kis tesóinak letölti a netről azt a játékot amit éppen tudja hogy akarnak, és az nekik a meglepi hogy fent van a gépen. Szüleinek pedig elpakolja a cuccait, és az nekik a meglepi hogy odaadja hogy "szülinapodra megtaláltam". A srác idén lesz 18 -.-"

Szerintem vedd meg. Úgy illik, és biztosan örülni fog neki. Nem hiszem hogy sértésnek venné, hanem úgy hogy kedves vagy és meglepted azzal amit szeret :)

2015. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönadni sokkkkkkal gázabb lenne. Van is ajándék, meg nem is. Ha ettől félsz, akkor vmi olcsóbb ajándékkal kezdenék.
2015. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!