Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ráz le mindig ez a...

Miért ráz le mindig ez a lány? Egyáltalán nevezhető ez barátságnak?

Figyelt kérdés
Elvileg barátok vagyunk. 20 évesek vagyunk. Mióta kijártuk a gimit nem is nagyon találkoztunk. Kb. 40 km-re lakunk egymástól. Az idén nem is találkoztunk még. Mindig leráz valamivel hogy ne kelljen velem találkoznia szerintem. Ilyeneket talál ki hogy beteg, vagy nem ér rá a munkája miatt stb. De ezt mindig eljátssza. Pedig van úgy hogy ő keres engem telefonon. Tehát nem csak én hívom.
2015. júl. 2. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a fura ebben,hogy elfoglalt?nem 6 éves gyerekek vagytok már,hogy azt és akkor csináljatok valamit,amikor kedvetek telik.Lehet,néha hazudik és ráérne amúgy csak nincs kedve vagy pihenni akar,a másik lehetőség,hogy egy erősen konfliktuskerülő ember,amimiatt nem meri megmondani neked,hogy nem tart igényt már a veled való kapcsolatra,ezért hívogat fel,hogy a barátság látszatát fenntartsa,a béke érdekében,a harmadik lehetőség,hogy beszélgetni azért szeretne veled,de találkozni már lusta/nincs ideje
2015. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!