Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet fiú és lány között...

Létezhet fiú és lány között barátság? Ha igen akkor ugye nem olyannak kell lennie mint egy normál barátságnak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 01:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hjaajjj..az orok kerdes...:)
2014. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem a lányok akiket nem akarod lefektetni személyiségileg is kicsit furák. Nincsenek nagy igényeim. Ne legyen náci vagy igénytelen vagy hasonlók.
2014. dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a baráti köröm nagy része nő. És nekem ebbe a barátságba még a szex is belefér ha megkívánnak.
2014. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges még ha szimplán barátok. Nekem is van egy fiú legjobb barátom de egyikünk sem érez a másik iránt többet (remélem :D) és nem is fogunk (remélem)

De legjobb barátság viszont csak egy darabig lehet, úgyis többet fog érezni vagy talán mindkettő a másik iránt. (tapasztalatból mondom és sokáig hittem, hogy igenis lehetséges legjobb barátság is fiú és lány között örökké de nem..

2014. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Haverság igen, de közeli barátságnál az egyik biztos többet érez.
2014. dec. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát lehetséges..... Nálam az van, hogy nagyon jó barátok vagyunk de lehet h ő szerelmes belém....
2014. dec. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehet.
2014. dec. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haverság lehet. De igaz barátság esélytelen. Én mindig megjártam vele.
2014. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem igenis van egy nagyon közeli fiú barátom és igaz hogy régebb jártunk és ő egy darabig még szerelmes volt belém de akkor én meg kissé kerültem, tehát részemről nem volt nagy barátság, most viszont tényleg úgy érzem , sőt tudom, hogy semmi sincs köztünk csak nagyon jó barátság :) , sőt tudom, mert elmondja hogy ki tetszik épp neki, ha többet érezne szerintem nem tenné ezt.
2014. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem igenis van egy nagyon közeli fiú barátom és igaz hogy régebb jártunk és ő egy darabig még szerelmes volt belém de akkor én meg kissé kerültem, tehát részemről nem volt nagy barátság, most viszont tényleg úgy érzem , sőt tudom, hogy semmi sincs köztünk csak nagyon jó barátság :) ,végülis elmondja hogy ki tetszik épp neki, ha többet érezne szerintem nem tenné ezt.
2014. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!