Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A húgomnak képzeletbeli...

A húgomnak képzeletbeli barátja van. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Mindig is tudtam -tudtuk-, hogy a húgom nem mindennapi ember. Folyton álmodozik, és a képzeletbeli barátjaihoz menekül -mikor kisebb volt mindenki csak azt mondta "majd kinövi" de nem.

Immár több mint 13 éves. Szerintem jobb lenne neki, ha nem csak a könyvei és az álomvilágában élne -hanem itt ebben a való világban.

Egy génen osztozunk nekem is volt nem voltak nem valós társaim, de én ezt hamarabb kinőttem.

Aggódnom kéne? Mit tehettek?



2015. júl. 5. 17:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

*nekem is voltak nem valós társaim

Bocsánat, telefonról vagyok.

17/L

2015. júl. 5. 17:49
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Minél jobban "üldözitek" ezzel, annál erősebb lesz az az érzése, hogy ti rohadtul nem értitek meg és annál görcsösebben fog álomvilágba menekülni.


Hagyjátok békén, és inkább próbáljátok kedvesen bevonni más dolgokba, közös tevékenységbe. Vidd el strandra vagy kirándulni!

2015. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
13 évesen már javasolt szakemberhez vinni.
2015. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy mivel sokat olvasott, már van olyan okos, hogy hülyére vegyen mindenkit a családból. :D
2015. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szakemberhez, mert van fantáziája?

Szerintem túlzás lenne...

2015. júl. 5. 17:56
 6/19 anonim ***** válasza:
A képzelt barát 6-8 éves korig elfogadható mint az élénk fantázia terméke. Tizenévesként viszont már kóros képet mutat, ami megzavarja a valóságérzetét.
2015. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Szakember! És nem nézetnék vele mai filmeket, csak Disney-t. Oroszlánkirály, stb stb...
2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Peeersze,mert mindenről a filmek és a média tehet...
2015. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7#

Inkább pont a Disney dolgokat nem nézetném vele. A saját csatornájukon mennek olyan sorozatok ahol a gyerekek szándékosan retardáltként viselkednek, mert ez a "vicces".

2015. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De azok mai filmek, azóta ez lett a hibás trend. De régen más volt, és aki azokat nézte nem is lett tőle retardált. Disneytől is a régebbi filmek a jók, más nem is nagyon van, ami régi+gyereknek való+ nem lesz tőle az ember egy génselejt retard.
2015. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!