Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két kérdésem van egymásból...

Két kérdésem van egymásból következnek. Hogyan szerezhetném vissza a barataimat? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tehát alap felállás: egy lány, egy fiú és én. (Nem szerelmi háromszög)

Most kb . két éve ismerjük egymást. Kezdettől nagyon jóban voltunk egymással. De tavaly nyár végén otthon elkezdődött az "anyázás" a szüleim között. Apukám különbséget tett köztem és a húgom között ( ő 3 éves egészséges, én 16 hallássérült, bár nem lehet megmondani). Engem ez nagyon megviselt (mindig is küzdöttem azért, hogy elfogadjanak). November, december körül nem bírtam tovább, így elmondtam a barátaimnak. Ekkor még semmi baj nem volt. Aztán januárban jött egy új lány, sokat voltam vele együtt. (A fiúval szinte alig beszéltünk, de az picit szándékos is volt, mivel tetszett akkoriban.) A lányal még jóban voltunk. Az új lány, ő és én sülve-főve együtt voltunk. Aztán májusban félre hívott a barátnőm csúnya beszólásom miatt (amit én nem szándékosan mondtam.) Bocsánatot kértem tőle, minden ugyanúgy zajlott tovább, ahogy azelőtt. (Közben eladtuk a házat és elköltöztünk) Júniusban suli utolsó előtti napján, szintén kiakadt rám (pontosan nem tudom miért).Akkor azt hittem egy vicces elszólásom miatt, azért bocsánatot kérttem fb-n. (Nem volt biztos, hogy következő nap megyek, ezt le is írtam neki.) Nem kaptam választ se ott, se másnap a suliban, egész nap átnézett rajtam. Én úgy voltam vele, hagyom hagy higgadjon le. Amikor egy héttel később az évzárón sem javult a helyzet dühös lettem rá. Aztán a nyáron gondolkoztam... egyre jobban gyötört a bűntudat. Tegnap végül valahogy beszéltem a fiúval. Kikivánkozott belőlem egy hosszas beszélgetés után, hogy de jó lenne úgy, mint régen. Erre persze megkaptam az arcomba, hogy én voltam a bunkó és elhanyagoltam őket (a lánnyal együtt) az új lanyért, akkor ütött be. Akkor értettem meg, addig fel sem tűnt. Hosszas beszélgetés után kaptam egy esélyt a fiútól, hogy helyrehozhassam. Nagy bátorságot vettem magamon, és írtam a lánynak is ma. Azonban látta és nem írt vissza.

Első kérdés: Hogy tehetem jóvá a dolgokat a fiúval? (Hetente írjak neki, figyeljek oda rá, hívjam el valahova -csak elég fura lenne kettesben)

Második kérdés: Mit tehetek a lányért? Hogyan érezném el, hogy adjon esélyt?

Bocsi, hogy hosszú lett. Kérlek segítsetek.



2015. júl. 5. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt írtam a lánynak:


"Szia! Rájöttem, hogy csúnyán viselkedtem egy ideje. Az otthoni bajaimat rajtad (és *Levin*) vezettem le. Nagyon sajnálom. Most, hogy rádöbbentem szeretném helyrehozni. Beszéltem *Levivel* tegnap, és tényleg csúnya volt, hogy elhanyagoltalak titeket. Tudat alatt féltem, hogy ti is megsebeztek, mint az "apám". Bár ez sek mentség a tettimre, szavaimra.

Tudom, hogy elveszítettelek, de szeretnék kérni egy esélyt, hogy helyrehozhassam. Jó lenne valamikor beszélni, megbeszélni bár tudom, hogy jobb dolgod is van annál.

Bocsi, hogy zavartalak, további jó nyarat."

2015. júl. 5. 23:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tuldramazzak a barataid. Keresd oket, probAlkozz,de azert terdre esni sem kell
2015. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először én is így gondoltam, de be kellett látnom igazuk van. (A srác úgy érzem megbocsátott, ha most nem leszek bunkó).

Én alapjáraton nem vagyok alázkodó típus, bocsánatot is nehezen kérek. Sokáig nem fogok esedezni a lánynak, de fontos nekem, igy megpróbálom. :) Köszönöm a váSzia! Rájöttem, hogy csúnyán viselkedtem egy ideje. Az otthoni bajaimat rajtad (és Krisztiánon) vezettem le. Nagyon sajnálom. Most, hogy rádöbbentem szeretném helyrehozni. Beszéltem Krisszel tegnap, és tényleg csúnya volt, hogy elhanyagoltalak titeket. Tudat alatt féltem, hogy ti is megsebeztek, mint az "apám". Bár ez sek mentség a tettimre, szavaimra.

Tudom, hogy elveszítettelek, de szeretnék kérni egy esélyt, hogy helyrehozhassam. Jó lenne valamikor beszélni, megbeszélni bár tudom, hogy jobb dolgod is van annál.

Bocsi, hogy zavartalak, további jó nyarat.laszt.

2015. júl. 5. 23:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Először én is így gondoltam, de be kellett látnom igazuk van. (A srác úgy érzem megbocsátott, ha most nem leszek bunkó).

Én alapjáraton nem vagyok alázkodó típus, bocsánatot is nehezen kérek. Sokáig nem fogok esedezni a lánynak, de fontos nekem, igy megpróbálom. Köszönöm a választ :)

2015. júl. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!