Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj ha handkammer jade-el...

Baj ha handkammer jade-el annyira jóban vagyok es olyan rég ismerem hogy szinte a testvérem?

Figyelt kérdés
Óvodába együtt jártunk es hat teljesen jo barátok lettünk es vagyunk most is de szerintem ezért sokan hülyének tartanak!

2015. júl. 6. 22:05
 1/6 anonim válasza:
Az meg ki a tököm?
2015. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki az, azt se tudom, hogy ha ez a neve, miért kell kisbetűvel írni. A helyesírásról ne is beszéljünk.

De jó, hogy ilyen jóba vagytok. Én is jól el szoktam beszélgetni a sarkon a dohányboltos lányokkal.

2015. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az valami kitalált, fantázia barát vagy mi?:D
2015. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt az baj hogy ezt te beképzeled magadnak. Már csak azért se tartom igazi kérdésnek, mert akkor ilyen baromságot nem kérdeznél. Jade meg szerintem életébe nem beszélt veled...
2015. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég kamu az egész. Ha szinte a testvéred lenne, akkor nem kérdezgetnél ilyeneket, mert nem érdekelne, hogy ki mit gondol, egy barátságra nem lehet befolyással mások véleménye. A Jade utálok 99%-a még nem is látta élőben, nem beszélt vele élőben, csak mondják a magukét. Interneten pedig nagyon sok mindent be lehet adni az embereknek, mindenki nagy szájú és gátlástalan lehet ha akar, ezt értem a Jade-nek írogatokra és Jade-re is.
2015. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a testvérem nevét le tudom írni helyesen.

Egyébként meg aki nem tudná: ő egy nem túl megnyerő személyiséggel megáldott, "kissé" nagyképű "tini netceleb". (Nem akartam csúnyán kifejezni magam.)

A kérdés persze kamu, de most ha így lenne, akkor is, ez a ti kettőtök dolga lenne.

2015. júl. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!