Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érti ezt valaki?

Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Egy étteremben voltam ma és ott találkoztam egy régi barátommal akivel elkezdtünk beszélgetni.


Egyszer csak arra a témára jutottunk , hogy a mai lányok/nők miért a rosszfiúkat szeretik.


A barátom azt mondta, hogy tudja rá a választ de inkább nem mondja el, mert nagyon tabutéma.

Majd amikor távozni akartunk az étteremből odamentem hozzá és kérdeztem tőle, hogy azért mondja el még is, mert nagyon érdekel a válasz.


Erre ő ezt válaszolta: "Figyelj barátom! Inkább nem szeretném elmondani, mert a végén még elvisz az ÁVH!"


Ezután elköszöntünk.


Egész estig ezen gondolkoztam, hogy az ÁVH-nak mi köze ahhoz, hogy a lányok a rosszfiúkat szeretik?

Az ÁVH a kommunista párt államvédelmi szervezete volt a Rákosi-rendszerben, feladata a rendszer ellenségeinek üldözés, elfogása volt(ezt gondolom mindenki tudja).


Mi köze ennek a rosszfiúkhoz?

Valaki magyarázza el kérem, mert nem értem!(ha az ismerősömet megkérdezném biztos nem mondaná el, mert ott az étteremben is látszott rajta, hogy nagyon nem akar beszélni róla)



2015. júl. 6. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerűen nem akarta elmagyarázni és ezzel a vicces válasszal ütöte el a dolgot.
2015. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Poén volt. Én azt szoktam mondani, elvisz a fekete autó, kb ugyanaz a kettő, szimpla szófordulat.


Szerintem nem tud sz*rt se, csak vagánykodott, és hirtelen nem tudott mit kitalálni.

2015. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Bed bojz ,bed bojz vácsi gáná du ,vácsi gáná du end di kámfáju
2015. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!