Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kivel fordult már elő ilyen...

Kivel fordult már elő ilyen érzés?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy éreztem egy lány iránt hogy ő a legjobb barátnőm. Volt egy időszakunk amikor kicsit eltávolodtunk egymástól..fősuli,költözés stb. miatt de én úgy éreztem hogy továbbra is közel áll hozzám.

Egyszer berúgtunk a társasággal és akkor így fogalmazott: "tudom hogy mi nem igazán álltunk mindig közel egymáshoz de azért szeretlek"

Nekem ez legalább olyan rosszul esett mintha valami szerelmem mondta volna hogy bocs nem szeretettelek soha.

Tudom hülyén hangzik de olyan volt mintha összetörne a szívem. Pedig nem vagyok lezbi vagy ilyesmi. Valakivel volt már ilyen?


2015. júl. 7. 22:21
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsánat!!! Rosszul írtam rosszul írtam! "tudom hogy mi nem álltunk soha közel egymáshoz de azért szeretlek"

PONTOSAN ÍGY VOLT

ezért is akadtam ki, hiszen akkor nem osztottam meg volna vele féltett vagy fájó titkokat az életemből, ő is sokszor hozzám fordult ha valami gond volt. Pont ezért fájt hogy ő csak ennyibe nézte az eddigieket. Azóta távolságtartóbb vagyok vele és ő is velem.

2015. júl. 7. 22:24
 2/2 anonim válasza:
Nagyon ismerős, bár ilyen konkrétan nem fogalmazott! Azt mondta, hogy nagyon jo fej vagy meg eddig igazan jol elvoltunk de sose gondoltam ugy hogy mi baratok lennenk... Ha ugy látod, hogy hasonló akkor figyelj! Fogalmam sincs, hogy mikor mondta ezt neked, de én a helyedben rákérdeznék arra, hogy mégis hogy gondolja hogy nem voltunk nagy barátok.. De te tudod mit teszel :)
2015. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!