Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Jár egy meleg fiú az iskolánkba.

Figyelt kérdés
Nem süt róla annyira, hogy meleg de azért látszik rajt! Sokan mondják, hogy jófej! Vannak akik beszólogatnak, megjegyzéseket tesznek, de ő nem foglalkozik ezekkel! Meg szeretném ismerni, de nem tudom, hogy hogyan csináljam! Nem vagyok olyan bátor, hogy oda álljak elé hogy ,,barátjozzunk már" segítség! Kinek mi a tapasztalata? Mit hogyan csináljak?

2015. júl. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg valamelyik társkeresőn, hátha fent van. Vagy menj oda hozzá, mikor egyedül van, s kérdezd meg tőle, hogy valóban meleg, mert azt mondják. Mondd meg, hogy csak kíváncsi vagy, de téged nem zavar.
2015. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először csak köszöngess neki. Mosolyogj rá közben. Alakítsd úgy a jövés-menésedet, hogy mindíg az utadba kerüljön. Keress témát, ami esetleg neki is bejönne, és beszéld meg vele. Aztán, mikor már Ő köszön előre, vagy mosolyog, mikor közeledsz, látszik, hogy örül, hogy találkozni fog veled, akkor lehet bizalmasabbra gondolni.
2015. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az identitását nem titkolja, ám sose mondta ki konmrétan csak utalt rá!

Sosincs egyedül mindig lányok veszik körül! De ha véletlenül egyedül lenne és oda mennék hozzá, akkor fogalmam sincs hogy mit mondhatnék neki, most se jut eszembe semmi téma nem hogy még ott! Viszont nagyon meg szeretném ismerni! Amúgy szoktam neki köszönni, de észre sem veszi! És folyton mosolyog szóval... Mi a legmegfelelőbb téma?!

2015. júl. 10. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:

De miért szeretnéd megismerni? Csak azért, mert meleg?

Vagy te is fiú vagy és meleg és akarsz tőle valamit?

2015. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de nem vagyok meleg! Csak meg szeretném ismerni, ez olyan furcsa?
2015. júl. 10. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, furcsa. Ő nem vesz észre, vagyis ő nem akar veled barátkozni. Ezt nem lehet erőltetni.
2015. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Haverkodj vele, hátha összemelegedtek! :-)"

Kicsit azért olyan íze van ennek, mintha azért lenne fontos a barátsága, mert meleg, vagy annak hiszed!

Persze ebben nincs semmi rossz, nekem is van innen egy "leszbi lánybarátom", igaz élőben még nem találkoztunk!

Tehát a net törvényei alapján lehetne bajuszos nagyapa is! :-)

2015. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kifejezetten pozitív dolog, hogy szeretnéd megismerni.

Az ismerkedést meg valahogy el kell kezdeni. Ha netán felétek lakik, vagy ugyanahhoz a buszmegállóba megy, akkor suli után ha egyedül van, odamehetnél hozzá, és mehetnétek együtt hazafelé. Hogy miről beszéljetek? Kezdésnek jobb híján egy "mi újság, hogy vagy?" simán megteszi. Aztán majd úgyis adja magát a téma.

2015. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg jelöld be Facebookon, és ott is beszélgess vele! Simán el lehet dumálni arról kezdésnek, hogy hogy teli ka nyári szünet.
2015. júl. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért érdekel ennyire, ha nem vagy meleg?
2015. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!