Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan lány, akivel...

Van itt olyan lány, akivel gyakorolhatnám azt, hogy hogyan lehet egy lánnyal barátságot kötni? 26/F

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó trükk:D
2015. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy ezt lehet gyakorolni..

Arra nem gondoltál hogy mindegyik lány más? Értelemszerűen nem mindenkinek leszel olyannyira szimpatikus hogy barátjának fogadjon..és ezt nem lehet megváltoztatni csak akkor ha mindig szerepet játszol.

De ha ezzel a kérdéssel barátság extrákkal kapcsolatot keresel..hmm..hát akkor sok sikert! :P

2015. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem is szükségem lenne egy segítő kézre.

Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni,kapcsolatig eljutni.

28f

2015. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne! Ne akarj barátságot kötni nővel. Előbb legyen vonzalom, esetleg szex, utána ráérsz megismerni őt mint embert, a titkait stb, egyszóval barátkozni. Mert ha nem sikerül, nem illetek össze mégsem, sokkal könnyebb búcsút inteni, mint olyasvalakinek akit jól ismersz, igaz barátod. Hidd el, sajnos tapasztaltam. Én is azt hittem jó dolog egy belsőséges baráti kapcsolat egy nővel, ami igaz is egészen addig amíg nem dönt úgy a csaj, hogy véget vet a barátságnak és az hidd el, különösen évek óta tartó jóbarátságnál 100x rosszabb egy szakításnál is. Felületesen haverkodni lehet (amennyire a vonzalom felkeltéséhez szükséges), de valódi bensőséges jóbarátságot ne kezdj! Iszonyúan szenvedni fogsz. Ezt a saját káromon tanultam, tapasztalom. 28/F
2015. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh ismerős helyzet
2015. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!