Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyugodjak meg? Nagyon...

Hogy nyugodjak meg? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom, felnött ember, sokszor anyám helyett anyám volt, nagyon szeretem, és ismerem őt, nemszokott semmit eltitkolni, bízik bennem és nagyon ritkán jár el itthonról. Most azonban 4 napja kezdödött, reggel 10-kor elmegy 7-kor hazajön, annyit kihuztam belöle, hogy másik városba megy, amúgy van férje de nagyon öreg már nem mozog meg semmi. Na szval hatalmas fedhetetlen titok, hogy hova jár, ma pl kint vagyok a folyoson erre ő kilép majd vissza és bezárta még az ajtot is amig en be nem jottem, csak, hogy megne lássam mert egyik nap rákérdeztem, hogy hova megy és kamuzott. Félek, hogy hülyeséget csinál, ill szerintem beadta a férjét vmi otthonba, mert nem hallom őt pedig hangos mert köhög ill számtalan jel utal erre, mert ismerem. Nagyon ideges vagyok, hogy hova jár 96 a pulzusom, nagyon féltem és nemtudom meddig lesz ez igy. Soha nem volt ilyen, ha hazajön is bezárkózik, lehuzza a redönyt, soha nem szokta, életvidám.. Hogy tudnék segiteni? Ha átmegyek hazudik, vagy elküld. Kérlek titeket segitsetek mert beleőrülök a bizonytalanságba.


(16L)


2015. júl. 12. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a szomorú helyzet, hogy más emberek életébe nem szólhatsz bele, akkor sem, ha 96 éves az illető. Lehet, hogy meghalt a férje, és gyászol. Ajánld föl, hogy ha bármiben a segítségére lehetsz, akkor szívesen a rendelkezésére állsz, de szerintem ennél többet nem tehetsz.

2015. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megnyugodni egyszeru: 7 masodperc alatt, lassan, melyen beszivod a levegot, 3 masodpercig bent tartod, majd 7 masodperc alatt megint szepen lassan kifujod. Ezt ha ketszer, haromszor megcsinalod, elszall az idegesseg.


Hogy hogyan tudod magadat nem felidegesiteni ujra? Ez sem tul bonyolult: be kell latnod, hogy csak azon erdemes idegeskedni, amin tudsz valtoztatni is. Ha ugy erzed, hogy tudsz tenni ebben az ugyben valamit, akkor tegyel meg mindent es nyugtasson meg a gondolat hogy a te lelkiismereted tiszta. Ha pedig nem tudsz mit csinalni, akkor nem eri meg idegeskedni sem.


A 96os pulzus egyebkent teljesen normalis.

2015. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem halt meg mert feher, meg szines ruhákba mászkál, és jókedve van vagyis azt mutatja ami szerintem eröltetett.

Nehéz segiteni ha csak aludni jár haza. De azért köszönöm.

2015. júl. 12. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz drágaságom...
2015. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te is...
2015. júl. 12. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz velem, így Te se érsz rá a hülyeségere, és én se. :) Foglalkozzunk egymással. :)
2015. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez nem hülyeség!!Mindenkinek más a fontos!
2015. júl. 12. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem hülyeség amit én mondtam. Nekem lehetnél Te a fontos. :)
2015. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!