Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sose lesz már olyan mint régen?

Sose lesz már olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnõmmel 6. ban ismerkedtünk meg és az általános hátralévõ részében legjobb barátok voltunk. Viszont tavaly gimisek lettünk és õ egy elég rossz társaságba került. Sajnos sokszor azt vettem észre, hogy õket választja helyettem. Láttam rajta, hogy már nem teljesen a régi ezért sokszor feszülten viszonyodtunk egymáshoz és sok kicsi veszekedés után teljesen lezártuk a barátságot. 4 hónapig egytalán nem szóltunk egymáshoz viszont nekem nagyon hiányzott és mindent megtettem volna hogy újra barátok lehessünk. Végül az egyik közös barátnõnk segítségével újra kibékültünk, de valahogy már nem olyan szoros a kötelék részemrõl, mint volt. Mintha már nem tudnék teljesen bízni benne (persze õ ezekrõl nem tud). Szerintetek már sose lesz olyan mint régen, vagy idõvel javul a helyzet?

2015. júl. 15. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

a gimi/középsuli/egyetem az emberek nagy részét nagyon megváltoztatja...ez a korábbi kapcsolataira is kihat...

és a jövőben inkább ebbe az irányba fejlődik...

2015. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, te is és ő is megváltoztatok. Olyat kell keresned, akivel feltétlen jól érzed magad, nem kell ahhoz ragaszkodni, aki már nem megfelelő barát.
2015. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Már soha nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint régen!

Ő is változott, te is változtál.

Egyre távolodtok egymástól...

2015. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!