Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek népszerű az új...

Hogyan legyek népszerű az új suliban?

Figyelt kérdés
Most leszek gimis, és új osztályom lesz. Szeretném elérni, hogy mindenki bírjon, ismerjen és jóba legyen velem. Van egy ismerősöm, akit szinte az egész város bír, ismer. Szeretnék én is ilyen lenni. Hogyan érjem el?

2014. júl. 31. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csaj vagy vagy srác?
2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15/L
2014. júl. 31. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önmagad, ez az amit ne adj fel soha semmiért. A nepszerüség múló, ne akarj a "klónok" közé állni. Ha TE akarsz népszerű lenni, akkor azt csak igy lehet lehet.
2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Légy aktív a közösségi életben, akkor sok ismerőst szerezhetsz. Légy kedves, segítőkész, beszélgess és ismerkedj sokat, ha már mindenképpen a kör közepén szeretnél lenni.

Azonban ne légy undok, ne nézd le a másikat!

De miért szeretnél ennyire feltűnő jelenség lenni?

2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Add önmagad, legyél kedves a többiekkel, mosolyogj, ennyi.

Ne népszerű akarj lenni, hanem olyan, aki kedvelt, akihez szívesen fordulnak, ha tanács kell.

Az erőltetett "menőzés" nagyon gáz...

2014. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenkivel jóba lenni? Úgy se leszel mindenkivel jóba mert mindig van egy személy(rosszabb esetbe több is) aki utál csak nem mondja el és csak egy jó nagy álbarát.
2014. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer,mar nem tudom pontosan ki, azt mondta, hogy az az egyeniseg aki megossza a nepet, vannak akik szeretik es vannak akik utaljak is...ha mindenki szeret, bir akkor valamit nem csinalsz jol...ja es a nepszeruseg mulando
2014. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék népszerű lenni, hogy sok barátom lehessen. Szeretném elérni, h egy jófej, laza lánynak lásson mindenki, és szeressenek velem beszélgetni, találkozni stb. :)
2014. aug. 1. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező és ilyen is vagy igazából?
2014. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

Szerintem ha görcsölsz ezen az már régen rossz, az igazi népszerű embereknek ez már zsigerből jön.

Szerintem járj utána, hogy inkább extro vagy introvertált vagy mert ha az utóbbi akkor szó szerint biológiai lehetetlenség, nem éreznéd magad jól, csak leplezni tudnád hogy élvezed a temérdek ember társaságát.

Szerintem legyen a cél a kevesebb jó mint a több felületes barát.


16F

2014. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!