Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha lassan elvesztem...

Mit tegyek ha lassan elvesztem minden barátomat?

Figyelt kérdés
Régen sokat jártunk együtt bulizni meg minden rengeteget voltunk együtt ,de az utóbbi pár hónapban ez megszakadt amiatt hogy bezárkóztam,nem megyek sehova nem facebookozom és a barátaim haragszanak rám emiatt. Úgy érzem ha most elmennék egy társasággal mindenki úgy nézne rám ki ez gyökér nyomorék és hogy mindenki utál. Hogyan tudnám rendbehozni a dolgokat?

2015. júl. 17. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért zárkóztál be? Egyébként pár hónap nem nagy idő, újra felveheted velük a kapcsolatot, ha ettől jobban érzed magad, csak a kezdeti lépések a nehezek. Minden csoda három napig tart, lehet kezdetben furcsállanák, de később visszafogadnának.
2015. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom,csak most is rámírt az egyik barátom hogy mi van velem hogy mindenkitől eltávolodtam és én elmondhatatlanul sajnálom tényleg mert családi okok miatt van az egész csak nem akarom mondani.
2015. júl. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!