Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gusztustalan dolog-e és...

Gusztustalan dolog-e és elmondjam-e neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval tisztázzuk előre, az említett személyeknek nem az igazi nevét említem, csak egy kitaláltat. Van két haverom, legyenek Marci és Peti. Múlt héten megismerkedtem egy lánnyal, legyen Timi. Timinek van egy közös titka egy sráccal, ő legyen Zoli. (Természetesen a titkot ide nem írom le.) Zoli és Timi összeveszett, ezért Zoli a titkukat elárulta egy csomó embernek, köztük nekem is. Én ugye Timit ekkor nem ismertem, nem tudtam hogy ezt ő titkolja (később persze rájöttem), ezért egy alkalommal amikor Marcival és Petivel beszélgettem, kicsúszott a számon, mikor megláttam Timit. Marci nem, de Peti ismeri Timit. Mondtam nekik hogy ne adják tovább senkinek se ezt, és ez lenne az első kérdésem. Szerintetek lesznek-e olyan jó barátok hogy ezt megtartják maguknak, vagy továbbadják? Esetleg már el is felejtették? Na szóval, mint mondtam múlt héten megismerkedtem Timivel, és azóta nagyon jóban vagyunk. Tegnap este elmondta, hogy Zoli elterjesztette, hogy mi ketten Timivel AZT csináltuk, de közben még nem is találkoztunk, csak egyszer. Akkor úgy köszöntünk el, hogy megölelt, és ezt látta Zoli is. Gondolom féltékeny lett, és ezért kezdte el terjeszteni. Erről jutott eszembe, hogy én mit mondtam róla Marcinak és Petinek. Most furdal a lelkiismeret. Elmondjam-e Timinek, hogy mit mondtam a két haveromnak, vagy inkább mégse?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 18. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szövevényes a történet, de érthető.

Viszont anélkül nehéz válaszolni, hogy Timi titkát nem ismerjük, mert fontos volna tudni, hogy mennyire van kapcsolatban azzal, amire azt írtad: "AZT".

Mert ha egyértelmű a párhuzam, más a válasz, mintha pl. azt titkolná Timi, hogy 20 évvel azelőtt betört egy házba.

2015. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban van azzal a szóval hogy AZT, de csak gondolatban. Nem csinálták. Csak Zoli büszkélkedik vele. Én hülye meg továbbadtam.
2015. júl. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!