Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Mesélnétek a baráti...

Lányok! Mesélnétek a baráti társaságotokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van legjobb barátnőd? Ha igen, hogy ismerkedtetek meg, és miért tartod őt a legjobb barátnődnek, mi különbözeti meg őt a többiektől? Miket szoktatok csinálni együtt, ha találkoztok? Rajta kívül kívül hány barátod/barátnőd van, és velük milyen a kapcsolatod?

Ha nincs egy konkrét legjobb barátnőd, akkor milyen baráti társaságod van? Hogy ismerkedtél meg a barátaiddal, miket szoktatok csinálni együtt?


Bocsi a sok kérdésért, csak érdekel, hogy másoknál hogy van ez. :) Ja, és azt is írjátok le, hogy hány évesek vagytok!



2015. júl. 19. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
van ket legjobb baratnom egyik altalanos iskola ota masik gimnazium ota. ha egyutt vagyunk kibeszeljuk a csavoinkat sutunk fozunk valami finomat, xboxozunk, filmezunk, shoppingolunk, sportolunk. azert tartom oket a legjobb baratnoimnek mert egy huron pendulunk lazak viccesek mindent el tudunk egymasnak mondani megbizhatoak es mindig ott lesznek es vannak amikor a legnagyobb szuksegem van rajuk es ezt en is ugyan ugy teljes szivbol tudom viszonozni
2015. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én igazából sok embert nagyon szeretek és mindegyikőjüket más miatt. :) Többrétű baráti köröm van, bár néha jól jönne egy nagy egységes, de a helyzet az, hogy a legtöbben nem is nagyon ismerik egymást. :D Szóval mindegyik emberkével mást csinálok. Az egyikkel vásárolni szeretek menni, a másikkal sportolni, egy másikkal várost nézni, de vannak, akikkel filmet jó nézni. Elég bonyolult, mert vannak olyanok, akikkel közös csalódáson keresztül kerültünk közel egymáshoz egy közös "kedves" ismerős közreműködésével, de olyan is akad, akivel itt ismerkedtem meg. :D

Van egy barátnőm, akit már ovi óta ismerek, szóval lassan két évtizedet lehúztunk egymás mellett.

A húgommal is jóban vagyok, szerintem ő is egyfajta baráti kör az ő ismerőseivel együtt. Szóval sok kis baráti társaságom van, de ők általában egymással nem találkoznak, csak páran. :) Ahogy beléptem a kiskamasz korba, elkezdődött ez a legjobb barát szindróma, ami minden kiskamasznál eljön. Rájöttem, hogy semmi értelme. Nem függök a barátaimtól, mert szörnyű kimondani, de az emberek gonoszak, rosszindulatúak tudnak tenni, ráadásul a barátok jönnek-mennek egész életünkben és nagyon kevesen maradnak.

A céljaimat követem, megoldom a saját problémáimat, a barátaimmal pedig jól érzem magam. :) Azt hiszem, sikerült megtalálnom az aranyközéputat, ezért pedig hálás is vagyok.

Mondjuk szerintem ez a téma kimeríthetetlen. (Talán ezért írtam kisregényt, és még akár órákon keresztül tudnék erről beszélni. )

2015. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!