Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom teljesen...

A legjobb barátom teljesen eltávolodott tőlem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel kb egy éve nagyon jóban voltam és ott állt mellettem amikor nehéz időszakon mentem át és már ugy gondoltam rá mint legjobb barát (szerintem ez vele nem így volt de nem zavart)...aztán megbántottam az egyik barátját és egyre inkább elkezdtünk távolodni egymástól, ez nagyon bántott és nagyon hiányzott nekem .Később próbáltam helyrehozni a dolgot és kihívni találkozni de valahogy majdnem mindig volt valami. Próbáltam nem keresni őt h ne nézzen teljesen hülyének ,hogy mindig én keresem őt de ennek csak az lett az eredménye h alig beszélünk. De néha találkozunk azért és olyankor nagyon jól elvagyunk ...már egy év eltelt és még mindig nagyon hiányzik ...Most kit kellene tennem ? próbáljam keresni vagy hagyjam?

2015. júl. 24. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátságok nem feltétlenül tartanak a sírig, egyes életszakaszoknak megvannak a maguk barátságai.
2015. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább fogadd el, hogy ennyit értél neki, az első sértődé után lelép. Minek akarsz ennyire kiskutyaként szaladni utána?
2015. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok :(
2015. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elmeséled?
2015. júl. 25. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen
2015. aug. 13. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Evolúciós okokból merőben más fogalmat takar a női és mást a férfi barátsága. Lányként ezt nem érheted, kérdező, de egy pasi barátját megbántani rosszabb, mintha őt magát bántanád meg.
2015. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!