Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudom, jó kategóriába írtam-e. Abban a helyzetben vagyok, hogy nem rég ismerem a legjobb barátnőmet .. és az exét is. Egy baráti körbe tartoznak. és egy ideje és is oda tartok. Rég jártak de a lány még szereti. Viszont egy ideje a srác egyértelnü jeleit adja hogy hozzám vonzódik. (ölelget, hív ki, mindig figyel rám stb.) nem figyeltem rá sokáig, viszont egy ideje azt vettem észre, hogy nagyon sokat gondolok rá, ha meglátom elmosolyodok, vágyom a törödésére stb. De nem akarok beleszeretni, s ha bele is szerettem/szeretek soha nem jönnék össze vele ..a barátnőm miatt .Csak az a gond, attól félek hogy az érzéseim meglátszanak rajtam és nem tudom mit tegyek .. segitsetek ha tudtok, köszönöm :)

2015. júl. 24. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Hagyd a barátnődet
2015. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más ötlet? :)
2015. júl. 30. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

más ötlet? Ne hagyd a barátnődet...


neked kell eldönteni, hogy ki/mi fontosabb...

2015. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. nem is hagyom ..csak mindketten tudjuk ,nem beszéltünk róla konkrétan de tudom hogy avarja hogy szeret az a pasi. És nem tudok ez ellen a rossz érzés ellen tenni .. de azt hiszem nincs is mit tenni, el kell viselni ...
2015. aug. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!