Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálja ebben a helyzetben?

Mit csinálja ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel jóban voltam/vagyok (együtt mentünk vásárolni, ottaludtunk egymásnál, elmondtuk a titkainkat egymásnak stb). De mostanában összebarátkozott egy másik lánnyal az osztályból és elhanyagol. Vagyis én így érzem..

Nekem ritkábban ír, ritkábban találkozunk, az új lánnyal megvárja a buszt (én tegnap kérdeztem, hogy velem megvárja-e a buszt? ő nem mert fáradt). Beszéltem vele erről tegnap azt mondta, hogy nincs semmi, nem haragszik még mindig jó barátnője vagyok stb.

De én úgy érzem "lecserélt" engem az új barátnőre.

Az is baj volt, hogy nagyon ragaszkodtam hozzá és emiatt voltak kis viták de megbeszéltük ezeket.

Szeretnék jóban lenni vele mint régen de így lehetetlen.

Tudom azt hiszitek ez valami kis tini nyavajgás de nem mert már felnőttek vagyunk.. 23/L


2015. máj. 13. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lett volna,ha azt írod,hogy tinik vagytok,mert úgy érthető lett volna,de így...Ne telepedj rá.Ha egy barátnővel így viselkedsz,mi lesz,ha lesz egy párod?Hét lakat alatt őrzöd?
2015. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az is baj volt, hogy nagyon ragaszkodtam hozzá és emiatt voltak kis viták de megbeszéltük ezeket."

<--- Ez a lényeg.


Szerintem kicsit rámásztál. Kicsit sok voltál neki. Az új lány jelenleg az "új játék akivel mindenki játszani akar". Ha erőlteted a dolgot akkor csak még rosszabb lesz.

A tanácsom, hogy hagyd békén egy ideig. Légy jelen az életében, de ne "mássz rá", ne panaszkodj, hogy elhanyagol, meg veled miért nincs annyit mint a másikkal. Hagy, hadd kezdeményezzen Ő.

A baj az ezzel a kapcsolattal, hogy ilyenkor már veled kapcsolatban nem csak pozitív élményei vannak. Míg a másik lánnyal, mivel még új a barátság, egyenlőre még megvan a "jópofizás". Igyekeznek egymás kedvében járni, jóban lenni. Ha most tepersz akkor csak még jobban elmarod magadtól a dolgot.

Ha van lehetőséged próbálj meg közös programokat csinálni hármasban. Akkor talán ők is hívnak majd téged. Még mindig jobban jársz mintha lepattintanak és egyedül maradsz.

2015. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is keress uj baratokat, akikkel torodhetsz, es szeretheted oket :) En is voltam/vagyok a te helyzetedben, probalj kicsit masokkal ugyanolyan jo kapcsolatot kialakitani, nem figyelembe venni ezt a baratnodet es lehet, hogy egy ido utan erdekelni fogja.
2015. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!