Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elfelejteni őket?

Figyelt kérdés
Most voltam külföldön angolt tanulni 5 hétig. Az utolsó előtti héten osszeismerkedtem 2 francia lánnyal. Nagyon jóban lettünk,sokat voltunk együtt napközben meg este eljartunk bulizni.(+barati társasággal) 1 héttel a találkozás után vissza kellett menniuk Franciaorszagba. Én utána még maradtam egy hétig de folyton rájuk gondoltam és hianyoztak/hiányoznak. Beszélgetünk facebookon de nem túl 'folyamatosan' mivel nem nagyon tudom magamat kifejezni . Szóval nem tudunk olyan jókat beszélgetni mint pl az itthoni barataimmal. Emlékszem hogy mondta az egyik lány hogy lehet többet nem is fogunk már találkozni és ez úgy belemvesodott hogy mivan ha igaz? Mondtak hogy menjek majd Franciaországba de hát az nem olyan egyszerű hogy csak úgy elrepulok.. Elfogom őket felejteni vagy fog ez az érzés csökkeni vagy mit tehetnek ellene? 18/f
2015. júl. 26. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, idovel el fogod tudni felejteni oket. Az baratsag meg friss, de nemsokara nem lesz az es lesz minden a helyen. :)
2015. júl. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát remélem úgy lesz,köszi a válaszod! :)
2015. júl. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!