Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sűrűn bolondulok bele lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrűn bolondulok bele lányokba és nem tudom elfelejteni őket. Miééééért?

Figyelt kérdés

Uh, na essünk neki. Szóval régebben elég sűrűn megesett hogy ha pár szót váltottam egy szép lánnyal rendszerint belezúgtam. Na már most azt figyeltem meg (jó pár év egy iskolába járás után) hogy nem is különböző lányokról, hanem néhány bizonyos lányról beszélünk. Ezeket az érzéseket mostanában inkább sikerül visszafojtani, de ma is beszéltem az egyik lánnyal az a bizonyos néhány közül, és az agyam nem akarja őt, sőt szerintem a szívem se, de valahogy néha rágondolok, ábrándozok róla és elfog az az érzés mint amikor beleestem. (Ha ezt végig olvasta először is bocsi, másodszor ugye mekkora idióta vagyok? :D)

Na mit mondtok miért lehet ez, mit tegyek ellene?


2013. dec. 2. 22:11
 1/8 QueenRavenna ***** válasza:
Olyan vagy agyilag, mint egy 10-15 éves tinilányka
2013. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ja :\ 15/F
2013. dec. 2. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy volt. :D
2013. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
mivaaaa???
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül :D nekem is van 2 ilyen lány. Már többször lemondtam róluk, de ha csak beszélek vele pár szót újraketdődik minden
2013. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugye milyen szar? :(
2013. dec. 2. 22:52
 7/8 anonim válasza:
AZ :s
2013. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

velem dettó ugyanez van :D

esélyem nem lenne nála, de azért álmodozom.. xd

14/L

2014. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!