Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 'barát' hogy viselkedhet így?

Egy 'barát' hogy viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm átjött egy csajos estére, minden rendben volt, nagyon jól szórakoztunk amikor ki kellett mennie a mosdóba és kért egy tampont. Elmondtam hol találja és amikor pár perc múlva kijött, hihetetlen mérges volt. Folyton azt kiabálta hogy hazudtam neki. Nem értettem az egészet, erre hozzám vágta, hogy olyan nő nincs aki mini tampont használ ha már nem szűz.

Pontosan tudja, hogy anno a bátyjával veszítettem el a szüzességem, szóval hihetetlenül nevetséges az egész.

Aztán rögtön felkapta a holmiját és elviharzott, azóta egyszer próbáltam felhívni de kinyomott. Most pedig elárasztotta a facebookot minden nyálas bocsánatkérő hülyeséggel. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ő 23/L én 22/L


2015. júl. 31. 19:47
 1/3 anonim válasza:

Én is használok minit, ha már nem erős a mensi... a barátnőd nem egészen komplett :/

Ha van más barátnőd is, aki nem ilyen ...öhmm....fura, én hagynám a fenébe.

Vagy csak nagyon uncsi az élete és valakivel muszáj volt veszekednie.

2015. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy ideges, ha megvan neki?
2015. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
WTF?! 40 éves vagyok, és használok mini tampont a harmadik naptól.
2015. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!