Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma este szörnyen viselkedtek...

Ma este szörnyen viselkedtek velem a barátaim. Felejtsem el őket? Keressek új barátokat? Vagy mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ütött beléjük. Na jó az egyikük mindig úgy beszélt velem, mint a kutyájával, de elnéztem, mert már kiskorom óta ismerem, és mindig is szekálguk egymást. De mostanában én már nem tudok vele úgy bánni, sértegetni. Nem is tudnám őt megbántani. Erre ma egész idő alatt azt próbálta a viselkedésével és beszólogatásaival elmondani, hogy nincsenek barátaim, én utánam nem járnak a fiúk, én nem vagyok olyan népszerű, egy szürke kisegér... Egy senki vagyok. Mások azt mondják, hogy szép lány vagyok, kedves, néha nagyhangú stb. De egy ilyen nap után én érzem magam a világ legbénább emberének. Pedig én szeretem a barátaim, soha nem bántanám őket, mindig próbálok nekik segíteni, akárhova beülünk sokszor fizetek is, és így hálálják meg. Nagyon felzaklatott. Szeptembertől új suliba megyek, ott majd biztos lesznek új barátaim. De addig? Tegyek úgy mintha nem történt volna semmi? Ignoráljam őket? Mit tegyek?
2015. aug. 6. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj velük többet, nem a barátaid.
2015. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Adom az első válaszolót!

Ezek nem a barátaid!

Egy mondatban leírtad miért vannak veled: " akárhova beülünk sokszor fizetek is"

2015. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez az igazság: ők azért vannak veled, hogy néha lehessen egy jót belédrúgni ha úgy tartja kedvük, vagy esetleg a "bank" szerepéd játszhatod el a körükben. Távolodj el tőlük amíg még lehet, én azt javasolom. Sok sikert az új iskolában!

20/f

2015. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikkor velem flegmáztak meg beszóltak a két volt barátom ugyanúgy vissza szóltam. És ugyanúgy flegmáztam velük. Az egyik kitörölt én azt letiltottam. A másik néha túlzásba vitte az okoskodást meg a beszólogatást földhöz csaptam. Jó te lány vagy szerintem hanyagold őket.
2015. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyébként elkerülni őket nehéz lesz, sokszor fogok velük összefutni szeptemberben is, ezt tudom. Levegőnek meg nem fogom őket nézni.

4-es. Na én ezt biztos nem csinálom meg. Én nem fogok gyűlölködni, verekedni, FB-ról tiltani senkit.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2015. aug. 6. 22:28
 6/11 anonim válasza:
szeirntem is felejtsd el őket... velem iylet nem csinált barátnőm, de már vagy 2 éve érzem h már nem a régi köztünk a kapcsolat... és hát nem rég ráhajott a barátomra... szóval felejtsd el őket amilyen hamar csak tudod... 19L
2015. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ők nem a barátaid. Felejsd el őket. Akik ezt megteszik veled azok nem érnek semmit. Legközelebb ne fizess nekik ki semmit, mert a barátság nem ,,megvásárolható" . Felejsd el azokat is amiket mondtak, csak azért mondták, hogy legyen kit megbántani. Az önbizalmad meg ne rombolódjon le. Légy továbbra is önmagad. Kívánom, hogy találj új és értelemes barátokat.
2015. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval , ha igazán a barátod lenne nem mondana ilyeneket és ne is foglalkozz vele.Csináljon amit csak akar, biztos fogsz találni olyan barátokat akikre majd azt tudod mondani hogy igaz barátaid lettek, és akkor már nem is fogsz gondolni az álbarátodra . 23/L
2015. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunako-chan válasza:

lehet egymást csipkedni, csak tudni kell a határokat... ha ennyire nem veszik figyelembe, nem a barátaid, ezek csak fejtetvek... lősködők, dobd őket. nem kell feltűnően drámázni meg minden, csak nem kell többet velük lenni, rájuk nézni, hozzá szólni, ha ennyit sem bírsz megtenni, akkor maradj csak az elnyomott kis világodban. rabszolga szót tetováltasd akkor magadra :) de ha ezt nem akarod, mert oké egy része ő hibájuk, de a többi a tied is... fifti fifti. mindíg 2őn áll a vásár. viselkedj te is úgy velük ahogy ők veled. de ha képtelen vagy bármit is tenni, akkor örökké ilyen emberekkel leszel körülvéve. és ismétlem NEEMMM!!! A BARÁTAID!!! addigis míg nem elkerülhetetlen újra látni őket, kerülés a legjobb mód, nincs több ingyenkaja/pia, nincs több ingyen boxzsák. találjanak mást. ha megteszed az ignorálást, akkor ki fog derülni hogy egyáltalán voltak-é valaha barátihoz hasonló-NEEM!!UGYANOLYAN!!-érzéseik.

sok szerencsét :D

2015. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunako-chan válasza:
peerszee baromira nehéz igen, meert már megszokott h ők az úgynevezett vmiféle barátaid szerű lények, de megéri a nehézségeket, hogy igaziakat tudj találni.
2015. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!