Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal! Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk vagyunk fiú lány barátság szeptemberbe lettünk jóba és májusba vesztünk össze azon hogy nem foglalkozunk egymással. Illetve csak ő nem. Három hete voltunk rosszban amikor már nem bírtam és beszéltem vele azt mondta hogy hagyjuk ezt. nem tudom mire értette gondolom a barátságra és még most se beszélünk és nem nem szeretnék írni mert már beszéltem vele és nyomulósnak néz. Meg azért se foglalkozott velem mert 2 másik lánnyal volt. Így hogy eltelt majdnem 4 hónap furcsa lenne beszélni vele. Tudnátok tanácsot adni?

2015. aug. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudok, de sajnos nem fog tetszeni: tényleg hagyd, ahogy a fiú mondta.

"Meg azért se foglalkozott velem mert 2 másik lánnyal volt"

Itt a megoldás: ha 2 másik lánnyal volt, akkor azalatt Te nem érdekelted őt.

Kérdezem én: milyen "legjobb" barát az, aki letojja a másikat, mert éppen mással foglalkozik? Biztos, hogy ilyenre van szükséged? A legjobb barát még a bajban is kitart - ez nem legjobb barát :-(


"Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!" -mondta mindig anyám... Bár nagyon utáltam ezt a mondását, de végül be kellett látnom, hogy igaza volt :-)

2015. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 12. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen, de sajnálom, hogy csak így tudtam "segíteni" :-(

Esetleg még drukkolni tudok, hogy "jöjjön meg az esze" :-)

2015. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyan így is sokat segítettél! Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen!:))
2015. aug. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!