Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom, akivel még sose találkoztam a távolság miatt, de már szeretnék. Neki van egy pasija már 2 éve, és az egész nyár hátralévő részét együtt fogják tölteni. Szerintetek nagy kérés, hogy egy napot velem töltsön?

Magányos vagyok, nincs senkim, ezt ő is tudja, de semmi áron nemakar velem találkozni helyette, ami részben oké, mert a pasija, de másrészt meg őt bármikor láthatja, elvégre alig pár km van köztük, köztünk meg 400+.

Szerintetek?



2015. aug. 14. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Ha pasi vagy, akkor szerintem pont a barátja miatt nem akar találkozni veled. Gondolom nem örülne neki.
2015. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, de nemjön úgy be a lány, csak barát, és őis tudja, hogy nemakarnék semmit tőle.
2015. aug. 14. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért ennyire fontos találkozni vele, ha nem akarsz tőle semmit?


Éld az életed.

2015. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert az életem kb a semmittevésből áll :/

És mert énis szeretnék egy baráttal lenni, mint szerintem mindenki.

2015. aug. 14. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:

De most az jobb hogy elutazol a halál fa ára hogy 1-2 napot vele lógj, aztán vissza?

Inkább keresnél a környékeden barátot.

2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Imádok utazni, ha van cél, hogy kihez :)
2015. aug. 14. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveget nem ír olyan, aki "nem akar semmit".
2015. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy jobban tudod, hogy mit akarok, mint én magam :O
2015. aug. 14. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten fiúk, vagy lányok lennétek, akkor neked lenne igazad, de így... már az is elég, hogy a pasija engedte őt a neten ismerkedni, levelezgetni egy idegen sráccal, nem még hagyni nemi, hogy 1-2 napot együtt töltsön veled. Az már tényleg túlzó kérés lenne. Egy netes haver miatt meg nem fog veszekedést generálni a csajszi, ezt ne is várd tőle. Ne erőltesd, nehogy a végén még ezt a kevés barátkozásfélét is megszakítsa veled.
2015. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!