Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, igaza van?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek van egy lassan két éves kapcsolata. MINDEN NAP veszekszenek a barátjával, a barátja nem törődik vele, megszorította a combját, stb. A barátnőm néha pánikrohamokat kap miatta, otthagyni nem tudja.

Heti egyszer szoktunk találkozni.

Múltkor annyira össze vesztek, hogy nem ment iskolába, és én nekem le kellett mondanom a párommal való találkozást, hogy a abrátnőmhöz átmenjek.

Nos, tegnap találkoztunk volna, és a barátnőm rosszul volt ezért megkérte, hogy én menjek át hozzá, de bizonyos dolgok miatt nem tudtam, ezért megkértem, találkzozunk félúton, de az neki nem volt jó.

ÍGy nemt alálkoztunk. Megkért, hogy ma találkozzunk NAGYON kora reggel, de nekem csak a délután lett volna jó(délután 5-től), ami neki nem jó, így láthatóan megsértődött. Azért nem jó neki a délután, mert süt a barátjával.

Kérdem én, ha ANNYIRA rosszul van, hogy enyire szüksége van rám a barátja miatt, akkor nem az van, hogy neki kellene időpontban hozzám igazodnia? A délután nem jó neki, mert a barátjával süt, holott miatta találkoznánk...

AMikor minden rendben közöttük, elég heti egy találka, amikor meg rosszul van, többször akar a lány velem lenni.

Nem önző, engem is megszokott hallgatni, de nekem ez kicsit olyan, mintha egy lelki szemetes lennék.

Itthon elmeséltem, és azt mondták nekem, hogy ha annyira szükségük van rám, igazodjanak hozzám, és ne én mondjam le a fontos programokat, hanem ők.

Igazuk van?

Múltkor is kimentem volna 11-kor a lányhoz, mire közölte, hogy délben átmegy a barátja ebédszünetre, 12-13 között, ezért nem mehettem előbb, így ugrott egy másik délutáni programom, hogy vele legyek.

Oké, legjobb barátnő, de akkoris.


2014. dec. 17. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság, csak az átlagosnál kicsit személyesebb (ugyanakkor egyenlőtlen) kapcsolat. Barát, vagy barátnő szerintem az, aki többet tesz a másikért, mint magáért, és mindezt feltételek nélkül.
2014. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök sem kezeli jól a másikat. Pedig vigyázhatnátok, mert egy legjobb barátnő nagy kincs.
2014. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én úgy érzem a határaidat feszegeti a barátnőd. Pont ma kerültem olyan szituációba, hogy egy szintén barátnő folytonos panaszáradata miatt pontot tettem az ügy végére. Lehet neked is az lenne a megoldás, hogy elbeszélgetsz vele, hogy döntsön végül is. Hagyja hogy a pasi folyton elbánjon vele, és utána meg panaszkodik, vagy otthagyja, és keres normálisabbat... Elhiszem hogy fárasztó hallgatni, mert ez olyan dolog, hogy benne marad a kakiban, utána pedig nyavalyog... Hiába van szó legjobb barátnőről... Átérzem, maximálisan a helyzetet...
2014. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem önző?! Mégis neked hol kezdődik az önzés?


Amikor baja van, akkor ugráltat, de azonnalra legyél ott, minden tervedet felborítva - ezt egy anya teszi a kicsi-kicsi gyerekével! -, amikor nem kellesz, akkor ott a pasi.


Talán barátnőt keress magadnak, ne egy hisztis, önző zsarnokot, aki csak lábtörlőnek használ.


Tudod: "madarat tolláról, embert barátjáról"...

2014. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!