Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy egy haverotok néha már fárasztó volt?

Figyelt kérdés

Beléptem a Facebookra késő este, hogy lemaradtam-e valami fontosabb dologról, kijelezte hogy online vagyok, egy percen belül rám írt a haverom csak azért, hogy megkérdezze, hogy bírom a hőséget. Abban a pillanatban, kissé álmosan annyira fárasztó volt, hogy egy egyszavas választ adtam neki, aztán megpróbálta viccesre venni a figurát, idézett egy dalszövegből, amire annyit írtam, hogy ";D" és kiléptem inkább.

Most én vagyok a szemét, hogy ha valakinek nincs mondanivalója, és mégis erőlteti a beszélgetést velem, az zavar?


2015. aug. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sőt, olyan is VAN amikor a barátom sokszor fárasztó. Néha olyan ökörségeket tud kimondani, hogy kitépném az összes hajam, és megkérdem magamban: ez most komoly volt?
2015. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A haverom szerencsére nem mond hülyeségeket, de nem veszi észre, amikor már elég volt belőle, és a mondandójából. Ha két napig nem beszélek vele, nem bírja ki, hogy ne érdeklődjön.

Másfél hete szakított a barátnőjével, és azóta mindig szóba hozza, hogy a barátok milyen fontosak, a barátnők azok nem maradandók, de a barátság a végletekig tart. Már túl nyálas, amit csinál, és attól félek besértődik, ha megmondom neki az igazat.

2015. aug. 15. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem cserélünk? :))

Az enyémnek is nemrég lett vége egy két és fél éves kapcsolata, a csaj kihasználta meg minden és még most is csicskáztatja, de ő ezek után is visszavárja őt és minden beszélgetésnél felhozza őt.. Inkább azt hallgatnám tőle, hogy milyen jó a barátság stb.

2015. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen hülye szegény, hogy visszavárja, és folyton erről beszél. Úgy látszik, jobban meg kéne becsülnöm a haveromat. :D
2015. aug. 15. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!