Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne megtalálni egy...

Hogy lehetne megtalálni egy lányt?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel,talán sehogy. Tegnap a szigeten fényképezkedtem egy szép lánnyal,külföldi,talán angol, vagy más nemzetiségű. Egy képem van róla, se a nevét nem tudom, sem mást.. Talán jövőre újra jön ,de kevés az esély,hogy megtaláljam. Biztos még ma is ott van. Mindenbizonnyal tegnap láttam először és utoljára őt. Egy szép emlék marad! :)
2015. aug. 16. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Esetleg meg probalhatnad kiposztolni facebook ra a epet es meg osztasokat kerni hatha ugy elo kerul :) legtobb esetbe igy szoktak mas variacio nem igen akad
2015. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha a sziget oldalara linkelem be ott lehetséges,mert láttam,hogy ott iroganak külföldiek ,akik szintén ottlehettek a fesztiválon.
2015. aug. 18. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!