Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok beszélgetni senkivel?

Figyelt kérdés

Ha vissza emlékszem, a (kisebb) gyerekkoromra, akkor még tudtam, mindeféle hülyeséget, nem tudom mi változott

Ma már csak azokkal tudok, akit életem kezdete óta ismerek, tehát van 1 barátom, és a családom. A távolabbi családdal nem megy

Mikor új környezetbe vittem magam a nyáron (egy munka miatt)

direkt egyedül, hogy hátha meg tudok nyílni

ÉN PRÓBÁLTAM

De mikor jött az a duma....hogy te mindig ilyen csendes vagy?! Persze hogy utána nem kezdek el mesélni ezt azt...

Próbáltam vidám lenni, jó benyomást kelteni, "vicceskedni" ami náluk nem jött be (Nem tartották viccesnek amit mondtam, egyetlen egy alkalom volt)

Igazából Némán dolgoztam, néha néha nyögtem egy-két szót, nehezemre esik valamit is mondani, gondolkozom rajta hogy megtegyem-e ,mennyire gáz, aztán elillan a lehetőség

És mikor mindig jön a kérdés, miért nem beszélgetsz másokkal?

Mert nem megy.....de ők ezt úgy sem értik meg, én sem értem

Egyszerűen nincs miről, ha néha néha eszembe jut egy téma, elfelejtem abban a pillanatban. Depressziósnak néznek, és azt hiszik vagdosom magam. (Lehet hogy az vagyok, de csak a macskám karmol meg)

Szeretnék megnyílni, és bárkivel közvetlen lenni, másnak olyan könnyen megy. Nekem miért nem? Mit tegyek?


2014. dec. 13. 21:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy

A főnök is úgy kezelt, ...nem tudom hogy, azt mondta, nem kell félni. Csöppet sem féltem csak utáltam azt az egészet.

Nem tudom mit láthatott rajtam

Gyerekkoromban piszkáltak az iskolában, és még néha most is, habár már nem veszem annyira magamra

2014. dec. 13. 21:12
 2/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is ilyen vagyok. Szintén szeretném tudni, hogy miért.
2014. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam pszichológuson, hátha tud segíteni, de valamiért szégyellnék a problémáimról beszélni... :/
2014. dec. 13. 21:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell! Én is ilyen vagyok, de az utóbbi időben kezdek megnyílni. Ha elkezdessz emberek közé menni, akkor meglátod, hogy az emberek ugyan olyan hülyék, mint te, vagy én :)

Ugyan azokon rágódnak, hogy mit mondjanak, vicces lesz-e amit mondanak, kiröhögik-e amiatt amit mondani fog...stb. Akinek pedig nem tetszenek a vicceid, az nem is érdemli meg, hogy megnevettesd. Remélem javulni fog a helyzeted, sok sikert!

2014. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Igazából én minden hülyeségen röhögök

De nem tudom hogy közelítsek emberekhez

osztálytársaimmal egyszer sem beszélgettem, fura lenne most csakúgy odamenni, és valami retardált viccet mondani

2014. dec. 13. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:

Keress egy embert, aki a legszimpatikusabb, kezdj el vele beszélgetni. Keress valami imdokot, amivel odamehetsz hozzá, és kezd el beszélgetni vele. Nem kell rögtön a legnagyobb tömegbe fejestugrani.

Amúgy fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy?

2014. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

16/L

És amúgy hol találhatnék olyan embert?

Suliba nincs....talán 1-2

De mit mondjak neki?

Mert az a baj hogy nem tudok mit

2014. dec. 13. 22:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok :/ Mondjuk most már jobb a helyzet, mint pl. tavaly ilyenkor, nekem az segített, hogy az osztályban odamentem azokhoz a lányokhoz, akik így szintén csendesebbek voltak és velük barátkozom, szóval azóta már nem érzem annyira nyomoréknak magam, hogy még arra sem vagyok képes, hogy értelmesen el tudjak beszélgetni valakivel xd Meg hogy elkezdtem sportolni és az is ad valamennyi önbizalmat :)

16/L

2014. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kaposvári vagy? én is szeretnék barátokat :/ :)
2014. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kaposvári vagyok. :/
2014. dec. 20. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!