Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyén van ez?

Helyén van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon híányzik egy fiú barátom, akivel már egy éve nem is beszèltem mert a pasim eléggé fajta.. Mindig melletem volt az a fiubarát.. Ès most a napokban eléggé sokat gondoltam rá, csak az a probléma hogy sok közös barátunk azt monta hogy ô többet érzet irántam mint baratsag..


Nem tudom mit tegyek, ha megkeresnèm a pasim akad ki.. Nem tudom mit tegyek, szerintetek?


2015. aug. 18. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor keresd meg, ha Te is többet akarsz tőle, mint barátság, különben nincs értelme.
2015. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked kell mérlegelned. Ha többet érez irántad a fiú, akkor nem biztos, hogy tudna működni a barátság. Döntened kell a két srác közül. Ha te tényleg nem érzel semmit a "haverod" iránt, akkor el kell engedned a szerelmedért. Hiszen ő a fontosabb.

Én felhoznám a helyedben a szerelmi barátomnak, hogy téged ez döntéskényszerbe hoz és nem szeretnéd ezt. Mert fontosak mindketten nektek. (de tartom, hogy ha szerelmes a haverod, akkor nem hiszem, hogy működhet)

2015. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èn nem szeretnék tôlle többet csak mint barát keresném meg, de 1 èv elteltével nem mulhattak az érzelmei,? hiszen más más iskolába kerultünk ès interneten se beszèltünk mert èn nem használom.
2015. aug. 18. 09:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ha kedvesem ha csak meg hallja a nevet az illetonek mar megharakszik.. Inkabb elengedem a baratot, megis a szerelem fontosabb mint az a szemely
2015. aug. 18. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor azt javaslom, hogy engedd el. (2. vagyok)
2015. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!