Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális h ez számomra rendkív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h ez számomra rendkívül kellemetlen? Párom drágább programokat is gyakran szervezne, én viszont már nem győzöm hárítani. Bár felajánlotta h fizetné nekem, de így még kínosabb helyzetbe hoz, mivel sosem fogadnám el.

Figyelt kérdés

Állandóan számomra drága programokat akar szervezni. Hiába próbáltam vele szépen megbeszélni,de ez kb hetente vissza visszatérő téma.Állandóan előhozakodik vele, célozgat rá, különböző oldalakat linkel.

Neki a fizetése mondhatni elég jó, viszont a probléma az h én még tanulok és diák munkával nem keresek valami jól,másrészt nem vinne rá a lélek h a keményen megkeresett pénzem pár nap alatt elherdáljam.

A minap emiatt eléggé össze is vesztünk, mert egyrészt a munka miatt is fáradt voltam, másrészt így még inkább kiakadtam azon h nekem mennyit kell küszködnöm azért az összegért amit ő könnyedén megkeres(félre ne értsétek nem vagyok irigy, örülök a sikerének, csak ezt ne éreztetné velem egyfolytában). Tudom h előbb utóbb ez őt is zavarni fogja( vagy már zavarja is, csak maga sem vallja be) h minden ilyen nagyobb összegű programból kihúzom magam. És bár a programok többsége engem is érdekelne, viszont addig nyújtózkodom ameddig a takaróm ér, beérem kevesebbel is.Eddig próbáltam úgy állni hozzá , h nem zavar és csinálja csak nyugodtan nélkülem is,de a folyamatos ostroma már lefáraszt, mivel nem egyszer hangsúlyozta h mindezeket velem szeretné mivel haverokkal mégsem ugyanaz.


huszonévesek vagyunk mindketten.


2014. júl. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan megmondtad neki, hogy mi az ok, vagy csak hárítasz mindig? Kerek perec meg kell neki mondani: bocs drágám, de én ezeket a programokat nem tudom megengedni magamnak, mert nincsen rá pénzem, azt pedig nem szeretném, hogy te fizesd, mert számomra kellemetlen. Ennyi.

Emellett pedig keress te programokat:)

2014. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, ezeket tartalmazta a "megpróbáltam vele szépen megbeszélni"

tehát mind ezek után "keményítettem be" amiből lett a veszekedés

2014. júl. 12. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly kapcsolatban ez a hozzáállás nem normális. Ő szeret téged, szeretne veled lenni és ezt állná is. De te folyamatosan keresztülhúzod a terveit csak azért, mert zavarna, ha ő fizetne.

Teljesen jogos az igénye, hogy veled szeretne menni, elvégre veled jár, nem a haverokkal. Gondold át, neked ez hogy esne?


Ez nagyon messze van a lehúzástól. Gondold végig: ha összeköltöztök, összeházasodtok, akkor se mehettek majd el egy drágább programra, amikor neked épp nincs jó kereseted? Ez nagyon abszurd!

2014. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm... Ha elfogadnád, hogy a te részedet is fizeti, akkor meg az lenne hogy pénzéhes vagy és lehúzod...


Szerintem neked van igazad, és a párod kb leszarja hogy neked problémáid vannak, holott egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb, hogy törődjünk a másikkal, és megértsük azt is, ami nem a cukormázról szól, hanem a kő kemény valóságról. Miszerint vannak dolgok, amiket nem engedhetsz meg magadnak.


Megmondom őszintén, én nem lennék együtt ilyen pasival, aki ennyire leszarja hogy mi a problémám, és nem megoldást keres, hanem folyton az orrom alá is dörgöli a pénzét meg a drága programjait...


Simán meg tudná tenni, hogy amíg te nem tudsz rendesen dolgozni, csak diákmunkát, addig hanyagolja az ilyen programokat, vagy elmegy mással... És ha már neked is lesz rendes kereseted, visszatérhettek a témára.


Én egy ilyen férfit végtelenül önzőnek tartok, és nem csak hogy nem fogadnám el a pénzét, de nem is maradnék mellette. Ha rólam lenne szó.

2014. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!