Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Widnows 8.1 nem zárja be a...

Widnows 8.1 nem zárja be a programokat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nos feltettem egy windows 8.1 pro x86 osat és ha bezárom az alkalmazásokat a feladat kezelőben ugyan úgy fut és eszi a ramomat. Ez normális, vagy rossz windows 8.1 es verziót töltöttem le?

2014. máj. 7. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A Windows 8.1 esetében MINDEN normális :'D

igazából a probléma ott kezdődik, hogy LETÖLTÖTTED ..

2014. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem :)
2014. máj. 7. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha például egy média playert bezársz és tovább fut az baj.De vannak bizonyos programok aminek fut tovább néhány összetevője.Egyébként a win 8-nál már nem úgy van a bezárás.Nem is veszed észre és az a kib×××ott csempék közt ott van.Nézz ennek utána.
2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

találtam neked valamit:)


A metros alkalmazások bezárása:

Windows 8: az egeret a képernyő tetejére viszed, ott megjelenik egy kéz "megfogod" a kézzel és lehúzod a képernyő aljára.

Windows 8.1 : Ugyan az mint a Windows 8-nál, csak ott meg kell várni míg egyet "fordul".

2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Maximálisan egyetértek Dj ReMoTe nevű felhasználóval de szerintem a fő probléma ott kezdődik hogy létrejött a Win 8/8.1 létrejött. De egyébként a 10-14 éves kölykök azt állítják hogy a Win 8 a legjobb azért mert Win 8 és nem Win 7. De aki operációs rendszerekkel foglalkozik és igazán ért hozzá annak a 90% Win 7-et ajánl, a maradék 10% pedig nem dolgozott win 8-al. Most gondold meg hogy le-e cseréled Win 7-re. Megéri meggondolni!
2014. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem 14 éves vagyok hanem 18 a másik meg hogy én nem állítom a windows 8 ról hogy jó épp ezt akarom kipróbálni mert eddig win 7 volt rajta
2014. máj. 7. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak csempés alkalmazások, melyeket ha rendesen bezársz, akkor is fut a háttérben. Meg lehet nézni a feladatkezelőben. Eleinte engem is bosszantott, hiszen pl. az időjárás elvett nekem 240 MB RAM-ot úgy, hogy bezártam és nem csak kiléptem, vagyis nem volt a bal oldalsávban. És mindössze van 2 GB RAM-om. Mindig bementem a f.kezelőbe ezeket kilövöldözni.


Aztán rájöttem, hogy ez igazából egy jó funkció. Ha egy ideig nem használod, nem kell 5 perc se, visszaveszi a RAM használatot kemény 0,5 MB-ra, de persze futva marad a csempés alkalmazás, pl. Időjárás. Ez arra jó, hogyha újra megnyitod az alkalmazást, akkor sokkal gyorsabban tölt be. Ez lassabb gépeken irtó hasznos. Ez egy jó dolog a 8.1-ben.

2014. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!