Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az ilyen?

Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni. Van egy barátnőm aki nagyon megbántott. A lényeg az h. elkezdett ócsárolni, minden voltam csak fehér ember nem, és nem ez volt az első esett csak az én hibáimat szajkózta egyfolytában és h. milyen egy szar ember vagyok. Ha volt rá módja minden alkalommal el is játszotta. Eleinte még nem voltak problémák elvoltunk de ahogy telt az idő jöttek a gondok. Igen senki sem tökéletes és valamiben igaza van, de már olyanokat is mond amivel nagyon nem értek egyet, de ő nem nézne magában, h. neki is vannak hibái. Én próbálom elkerülni a konfliktust de nem megy, úgy érzem h. lassan többet árt nekem mint h. egy kicsit is támogatna. Próbáltam máshogy állni a dolgokhoz, leültem vele beszélgetni, bocsánatot kértem még akkor is ha nem nekem kellett volna csakhogy megmaradjon a barátság és béke legyen, de ez az utolsó vita betett nekem. A legjobb h. baráti köröm rám van megharagudva mert nem így kellene viselkednem h. a csalódottságot és a dühömet kimutatom előttük és nekik is olyan hangulatuk lesz. Segítsetek, mit csináljak ezzel a problémával, döntésképtelen vagyok. 18/L

2015. aug. 21. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nos...

Te egy kincs vagy. És ezt a "barátnőd kihasználja aki ezen a szintem már nem barátnő, hanem egy ember aki szívja az energiádat.

Engedd el. Vannak ilyen emberek, ha mellette maradsz rosszul járhatsz.

Velem is hasonló történt.

Keress új barátokat, vagy ha van akkor mélyítsd annyira ki vele a barátságotokat hogy legjobb barátok/barátnők legyetek.

Ezt a lányt hagyd ott mert tökre fog tenni.

De a te döntésed remélem segítettem. :)

20/f

2015. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Zárd be őket egy kriptáb és akkor majd elgondolkodnak.
2015. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

én az ilyet még csak havernak se nevezném, nem hogy barátnak :) hagyd a francba, ne is foglalkozz vele. ha a baráti társasággal sem békélsz meg (nemtom máshogy mondani) akkor azokat is hagyd! lehet nehéz lesz különválni tőle/tőlük de hosszú távon te jársz jobban :)

ha igazi barát lenne nem lenne ilyen.. én egyszer részegen bevertem a mostani legjobb barátomnak.. "kicsit" betett az egójának bár nem amiatt kapta az ütést, az én hibámból volt az egész. bocsánatot kértem tőle is, az egész társaságtól, a többieket annyira nem izgatta, hamar túltették magukat a dolgon de Ő sokáig hozzám se szólt.. nem sértegetett.. nem szólt be, nem bántott. csak kizárt az életéből :/ de aztán valamilyen úton módon megtudott bocsájtani és ez a egész csak jobban összekovácsolta a barátságunkat. Ő az igazi barát :) nem az akit te itt leírtál nekünk.. én számíthatok rá, ő is számíthat rám, MINDENBEN!!! ha pénz szűkében van valamelyikőnk, kisegítjük egymást.. megvigasztaljuk egymást, rámutatunk egymás hibáira hogy javíthassunk magunkon, mindent megtudunk beszélni :) a világnézetünk is nagyon hasonló! testvéremként szeretem, ha lehetne örökbe fogadtatnám anyámékkal :D hagyd azt a "barátot" nem ér semmit ;)

2015. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Ez aranyos volt tőled :) Köszönöm a segítséget!


2-es válaszoló: Ez kreatív ötlet, majd még átgondolom! :D


3-as válaszoló: Köszönöm a válaszodat, és örülök, hogy te találtál egy olyan barátot, akit a testvéredként szeretsz és megbecsülitek egymást. Nagyon szerencsés személy vagy! :)

2015. aug. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!