Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igaz barátok?

Miért nincsenek igaz barátok?

Figyelt kérdés
Közös programot szerveztem a barátaimmal és az utolsó pillanatban lemondták. Senki nem válaszol, vagy ha igan csak hülyeségeket írnak, nem lehet senkivel komolyan beszpélni facebookon. Ma mérgemben és elkeseredettségemben 5 embert letöröltem és egyet letiltottam skypon. Elegem van a sok hazug "barátból"! Mit tegyek? Elegem van a kamubarátokból:( Eddig mindig én írtam mindnekinek én kerestem meg mindenkit,de most már eldöntöttem,hogy leszarok innentől mindenkit...megkeresnek ha akarnak.

2015. aug. 27. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nemrég. Azt tudd, hogy nagyon nehéz olyan tényleg igazi barátot találni. Aki igazi, az érdeklődik irántad, aki nem az pedig nem jó barát. Én is így döntöttem, ahogyan te, de rájöttem hogy nem hagyhatom ott őket, mert lehet hogy ők is így gondolkodnának, mint te, hogy "nem is ír rám, mostmár leszarom". Ha továbbra is keresed őket és őszintén elbeszélgetsz velük erről, látni fogják, hogy fontosak neked és ezek után ők is így fognak hozzád állni. Fő az őszinteség :) (amúgy f/l?)
2015. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ritkát. Nekem 3 igaz barátom van, ők mindig megmondják mi a gáz, én, a pofátlan, nem szoktam mindig megmondani. Én is döntöttem mérgemben, hogy még ennyire sem fogom keresni őket, mint eddig, de abból csak egyedüllét lett. Én azt mondom, bízz és remélj, mert léteznek és ha nem akarsz egyedül maradni, utána meg ide jönni kérdéseket írni, hogy nincsenek barátaim, akkor még is keresd te őket, ha ők nem. Ha még nem találtál igaz barátot, akkor sajnos az utóbbi módszert kell alkalmaznod..
2015. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!