Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éves vagyok de szívesen...

14 éves vagyok de szívesen barátkoznék egy több mint 20 évessel. Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Van közös téma de nem tudom, hogy mennyire működne ez.

Most inkább kérdezem az idősebbeket, hogy interneten kötnének e barátságot egy sokkal fiatalabbal :)



2015. aug. 27. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Oh és nem "olyan" kapcsolatra gondolok!

Csak egy sima, jó baráti viszonyra :)

2015. aug. 27. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokáig kell keresgélned hogy találj egy olyat aki nem csak "azt" akarja, és nehéz lesz így barátkoznotok hisz te még a tinikorazakban, ő meg már a felnőttben van. Mások a meglátások, több vita. Tapasztalatból mondom:)

14/L

2015. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy keress lányt, akkor tuti nem lesz semmi hátsó szándék. :D
2015. aug. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: és mi van a leszbikkel? :D


Én 22F vagyok és beszélgettem normális 14 éves kiscsajjal, sőt 13-al is, de furcsa mód a szexuális témát ő hozta fel...én nem kis tini lányokra vadászok, akivel lehet normálisan beszélgetek, akivel nem azt meg hagyom a francba, viszont valahogy mégis szóba jönnek ilyen dolgok és az a furcsa, hogy több lány így kezdte a levelezést: "végre egy normális srác aki nem megdugni akar és nem farkas képet küld és nem csak a szexről akar beszélni", de ők mégis egy idő után tök más témából mégis belekeverik...pl amit nem értettem itt sokszor, hogy tök normális beszélgetés, semmi szexuális téma de közli velem, hogy most rossz hangulatában van, mert meg van neki...aztán persze ebből még szoktak folytatások lenni...


Szóval nem tudom ezen az oldalon mennyire működhet teljesen szexuális téma mentes beszélgetés :) meg nálam nem a kor a fő tényező hanem, hogy mennyire értelmes az adott személy...én netről ismerek nagyon sok embert, főleg online beszélgetek velük, van akikkel személyesen is találkozom...szóval a netes beszélgetéssekkel nincs bajom, csak megfelelő partner(eke)t kell találni :)


Ha mondjuk rajzolni szeretsz akkor szerintem rajzolással foglalkozó fórumon keress, ha játszani akkor a játékkal kapcsolatos oldalakon :) minden témára van speciális oldal, vagy ha nincs akkor te is tudsz csinálni egyet :)


22F

2015. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen, tini vagyok de sose voltam az a "tipikus" tinédzser. Már sokkal régebb óta komolyabb dolgokkal foglalkozom.

És én egyáltalán nem a szexuális témák miatt beszélek idősebbekkel ha beszélek :D

Tényleg köszönöm a válaszokat, megpróbálok vele barátkozni. Lehet majd sikerül :)

Köszönöm!

2015. aug. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!