Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetlen srác leszek az...

Egyetlen srác leszek az osztályban, tapasztalatok, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Láttam az előző kérdést, hogy valaki feltette hogy ő egyedüli lány lesz, na most én úgy jártam, hogy egyetlen srác leszek az új osztályomban. Ápoló osztályról van szó , és nem 9.-be megyek hanem , 13. osztályba szóval 19 éves vagyok. Eddig egy olyan osztályba jártam ahol meg a srácok voltak többségben és csak pár lány volt, szóval fogalmam sincs, hogy ez milyen lesz.



2015. aug. 28. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Svédasztal.
2015. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az első írta.
2015. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami bővebb? Élménybeszámolók akármi :D.
2015. aug. 28. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.

Ösztöndíj program keretein belül szakmai gyakorlatot végeztünk. Egyedül voltam fiú, 11 lánnyal.

Csak azokat nem fektettem meg, akiket nem akartam. Többen versenyeztek is értem.(és akkor még számba sem vettük azokat az ottani és más országokból származó külföldi lányokat)

2015. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek problémáim ilyen téren, eddig is volt kivel lefeküdnöm, meg volt barátnőm is, szóval nem ez érdekelt első sorban, inkább ilyesmi , hogy milyen a hangulat, mennyire lehetek része az osztályközösségnek stb.
2015. aug. 28. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
szerintem maximálisan része lehetsz a közösségnek és ha normálisak a lányok, akkor nem lesz ott semmiféle probléma. középiskolában nálunk 5 fiú volt és mindegyik jóban volt lányokkal is. :D.
2015. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel bunkó akkor nem lesz gond. A lányok általában kedvesek
2015. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!