Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban így megy ez a mai...

Valóban így megy ez a mai világban?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó ismerősöm. Egész nyáron beszélgettünk, össze is melegedtünk. (ugye lány) Aztán már mondta ezt sokszor előre is, de nem nagyon törődtem vele, mingyárt mondom mi az.

Sokat veszekedtünk privát okok miatt, ezért azokkal is kiegészítette az okot, hogy miért szakította meg velem a kapcsolatot. Elvileg lerib''coztam, igaz, kétmilliószor elmondtam, hogy nem úgy értettem, de az ilyet már nem lehet felfogni. És ugye ilyenkor persze az ember nem a jó dolgokra emlékszik, hanem csak is a rosszakra, és azt úgy tudja az ember.fejéhez vágni, mintha ő semmit.nem tett volna, kis ártatlan lenne. A lényeg az, hogy nagyon nagyon megkedveltük egymást. Ő is engem. És ezért szakította meg velem a kapcsolatot, meg azért, mert új suliba megy, ahol meg új pasik lesznek. Szóval ez így megy? Hogy eldobjuk, akit szeretünk, mert új helyre megyunk, es ott új pasik lesznek.

Ez így megy???



2015. aug. 29. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor csak kihasznált, amíg tartott a nyár?
2015. aug. 29. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Szokd meg, hogy jönnek-mennek az emberek az életeben. Ezt vedd természetesnek, a miértjén pedig kár gondolkodni is.

20-30-50 év múlva fogod megtudni, hogy kik állnak/álltak hozzád igazán közel.

Ez egy nagy rosta, és inkább még az elején hulljon ki a nem odavaló.

2015. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így megy. Nekem azt mondta az exem hogy nem foglalkozok vele, nem megyünk sehova, nem szeretem, nem figyelek rá. Gyakorlatilag minden rosszat elmondott. Persze csak akkor amikor már találkozott egy ígérgetős csávóval. Amikor persze már 500x beleverte és tényleg nem mentek sehova meg nem is szerette a csávó már visszajött volna.

Na persze, remélem csak viccelsz kb ezt válaszoltam.

2015. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja így megy.


Nekem 1x mondaná valaki, hogy riban*c, nem érdekelne a magyarázkodása.


Egyébként is igaza van, nem lennétek egy pár. Neki legalább van realitásérzéke.


A tartós barátságok leginkább fősulin, egyetemen jönnek.

2015. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hogy eldobjuk, akit szeretünk, mert új helyre megyunk, es ott új pasik lesznek."


Marhára szerethettétek egymást, amúgy sem jártatok, akkor mit rinyálsz? Addig kellett volna összejönnöd vele míg volt lehetőséged.

2015. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Mindegy, miről vitatkozol valakivel, nem nevezheted r**bancnak. én is megszüntetnék veled minden kapcsolatot. baromira szerethetted, ha egy vita hevében így hívtad. nem normális még vitánál sem így hívni senkit, akit szeretsz.
2015. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!