Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban férfiasság központú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiasság központú világban élünk? Férfi nemi jellegek fontosabbak, mint a női nemi jellegek?

Figyelt kérdés

Könnyebben talál párt magának egy férfias nő, mint egy nőies férfi?

Ha egy nő férfias azt a pasik eltudják fogadni, de ha egy pasi nőies, akkor az a pasi szinte alig fog párt találni magának. Fontosabb a mai világban hogy egy férfi férfi legyen minthogy egy nő az nő legyen?


2013. ápr. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Freud resurrection!
2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez butaság. Engem jobban elbüvöl egy szexi női test, mint egy fárfié... :) az identitásom rendben van és láttam ma olyan női testet amitől felszaladtam a ház tetejére és ugattam a holdat :D Szóval Előre nők! maradjatok csak nőiesek :D
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A metroszexualitással pedig a nőies férfiak kerülnek inkább előtérbe, tehát szerintem nincs igazadé.


Talán annyiból, hogy sok férfinak elég annyi, hogy "lyuk" legyen. Így nem is a férfias nők a jobbak, hanem a "nincsen ló"...

2013. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy a férfiakat mennyire vonzzák a férfias nők.. De azt igen,hogy a nőies férfiak nekem annyira nem jönnek be. Szóval egy férfi legyen férfi.
2013. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fontos lenne különválasztani a fizikai és a pszichikai jelleget..

tapasztalataim alapján sajnos az anyák egyre jobban úgy nevelik a gyereküket (vagy a nem megfelelő látott férfiszerep miatt, vagy személyiség miatt) a férfiak nem éppen férfiasak... sokszor viselkednek papucsként, és nem azért mert a feleség azzá teszi, hanem vagy ilyennek nevelték, vagy kényelmesebbnek találja azt hogy mindenben a feleség dönt, mindent ő intéz, ő pedig csak vegetál...


volt párom annyira életképtelen volt hogy neki állt "hisztizni" a boltban amiért nem segítettem neki bort kiválasztani az esti borozásához (minek után én nem szeretem a bort)


Repült is két lábbal...


Örülnék ha találnék olyan férfit aki mellett nem testi értelem, hanem pszichikailag is nő lehetnék: aki tervez helyettem, megfontolt, tud bánni a pénzzel.. és nem nekem kell győzködni hogy ugyan a 4 hitele mellé ne vegyen már fel egy 5-et csak azért mert sportmotort akar...

2013. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a nőies férfiak, legalábbis az, ha egy pasi érzékeny, de nem az ilyen kis nyegle, magukat vagdosós emósokra gondolok.
2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tehát legyen gazdag...értjük mi :DDDD
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell gazdagnak lennie... csak gondolkodjon reálisan...


nekem most nincs munkám ki tudja meddig nem lesz, spórolok és nem veszek meg mindent szrt bármennyire is szeretném... majd ha lesz munkám és lesz bevételi forrásom akkor megveszem... de ne azt csinálja hogy a számláit nem tudja kifizetni de közben minden szart meg vesz százezrekért, ugy hogy semmi értelme...


előző páromnak sincs pénze, érdekes módon ő tud sporolni... ha kapott is nagyobb pénzt akkor nem szirszrt vett. hanem spec pálinkafőzőt, és bérfőzést csinál ismerösöknek...

2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!