Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ő jó barát?

Szerintetek ő jó barát?

Figyelt kérdés
kb 2 éve jó barátom egyik nap elhívott magához hogy beszélgessünk. Persze semmi ellen vetésem nem volt ez ügyben, szóval belementem. Másnap elmentem hozzá , ajtót nyitott és bementem . Nagyon udvarias volt velem , megkinált mindenfélével . Tekintettel voltam rá mert pár héttel halt meg elötte az anyja . A srác egyedül él , elzárva a külvilágtól . Mikor felhoztam a témát hogy hogy viseli az édesanyja halálát csak mosolygott és azt felelte hogy "az anyám nem halt meg , mindig is él , élt , és élni is fog1". Hát ez enyhén fúrcsa volt , de figyelmen kívűl hagytam. Ő sokszor segített nekem fizikailag és lelkileg egyaránt. Ezek után szerintetek ő jó barát ?

2015. aug. 30. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek után? Mik után? Ha annyira rendes és segitőkész akkor igenis jó barát. Remelem nem tudod milyen erzes elveszteni egy szülőt, remélem én sem fogom még nagyon nagyon nagyon sokáig.❤💛💚💙💜

Szóval. Talán most van rád a legnagyobb szüksége.

2015. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EatMe ^^ válasza:
szerintem jó barát és egy kicsit sem furcsa ha ilyeneket mondd! :D Szerintem ő abba hisz hogy az anyja felment a mennybe és hogy mindig figyelni fog rá! :)
2015. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!