Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem ennek nem lesz jó...

Úgy érzem ennek nem lesz jó vége és minden porcikám a halálba kívánja az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vidéki városba vettek fel egyetemre (pesti vagyok), és nem akarok leköltözni...voltam gólyatáborban de nem tudtam igazi barátokat szerezni, most pedig beiratkozásnál láttam, hogy már mindenkinek van egy társasága. Nem akarok lemenni, itt van az én baráti társaságom és imádom őket, így pedig kevesebbet fogom őket látni lent pedig olyan érzédem van mintha kirántották vona alólam a szőnyeget. Ráadásul nem kollégiumba költözök hanem albérletbe mert így alakult. Itthon közel 20 fős baráti társaságom van akiket már ősidők óta ismerek. Nagyon félek, úgy érzem a többiek elutasítóak lent velem szemben, és nem tudom mit tegyek...bármi jó tanácsot szívesen fogadok.

2015. aug. 28. 02:39
 1/4 anonim válasza:
50%

Egyes embereknek itt mekkora problémái vannak. Irigykedek. :D :D


Ha csak nem büfészakra mész, akkor elég sokat kell tanulnod, nem lesz időd barátkozni. Aki meg az egyetemre füvezni jár meg szexelni, hogy ne keljen dolgozni és a szülei pénzén élősködjön, abból úgyse lesz semmi. Saját tapasztalatból mondom, nem egy ilyen ismerősöm van. Középsuli után mindenki egyetemre ment. Szétszortan látom pár volt osztálytársam BKV-nál, GoGo hamiban. Az anyjuk öltönyöst akart belőlük, meg is lett az eredménye. Persze a munka nem szégyen!

2015. aug. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van! Legyél pesti hajléktalan!
2015. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek kicsit olyan gimis problémák, félelem a beilleszkedéstől, stb...

Ez nem leszólás hisz egy 18-20 éves fiatal az azért még közel van a tini korszakhoz.


Ha valaki igazán a barátod akkor az kíváncsi lesz rád és felkeres akár évek múlva is.

Ha pedig csak felszínes bulis társaság aki az idődet viszi akkor jobb ha minél előbb megszabadulsz tőle.


Fiatal vagy de próbálj meg az ambícióidra is figyelni. Szeretnél e tanulni? Vagy csak a buli érdekel és csak a szüleid erőltetnek?

Ha úgy döntöd megcsinálod akkor próbálj alkalmazkodni az új helyzethez, ez az életben amúgy is sokszor fordul elő, jobb ha mielőbb megszokod.


Lehet most ez egy átoknak tűnik neked, de később meglátod sokszor áldás az amit a hátad közepére sem kívántál de ez néha csak évek múlva derül ki.


A vidéki emberek kedvesek. Ha nyitottan közeledsz feléjük ők is, legyen vki akár városi, akár falusi.


Sirasd meg a múltad, addig oké, de aztán próbálj meg a jelenre koncentrálni és a tanulásra. Új barátok maguktól felbukkannak, hónapokat sem kell rá várni.

2015. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz. Idővel úgyis összebarátkozol velük, főleg, ha amúgy is barátkozós típus vagy. Ha meg ennyire nem akartál menni vidékre, miért adtad be oda a jelentkezést? Egy kis gólyatáborban, hogyan is szerezhettél volna barátokat. Meglátod, úgy beilleszkedsz, hogy vissza se akarsz majd menni Pestre.
2015. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!