Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel történt már hasonló?

Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről lenne szó. Ezen a nyáron egy teljesen másik arcát ismerhettem meg. Körülbelül 3 éve ismerjük egymást, de csak 1-2 éve vagyunk legjobb barátok, voltak persze szünetek is amikor összevesztünk de mindig kibékültünk.. azonban ami most van teljesen más. Pár napra lehívtam Balatonra a nyaralónkba, ahol anyukámmal, a testvéremmel és a testvérem barátnőjével nyaraltunk, őt meg apukája hozta le. Minden teljesen normálisan ment, attól eltekintve hogy mindig én pakoltam el utána és esze ágába nem jutott volna segíteni nekünk (pl. otthagyta a banánhéjat az asztalon amikor a kuka kb 2 méterre volt, vagy szóltam neki, hogy segítsen megteríteni és elővett magának egy tányért meg kést és leült). A 3. napon már kicsit lefárasztott és bevallom alig vártam, hogy hazamenjen. Mikor már nem volt ott a nyaralóba anyukám elmesélte, hogy valójában hogy nézett ki az a pár nap. Folyamatosan ugráltatott és manipulált én pedig hozzá kezdtem hasonlítani.. bunkóbb, arrogánsabb lettem mindenkivel és nem nagyon foglalkoztam másokkal. Ahogy erre rájöttem teljesen megváltozott a véleményem róla. Pár héttel később meghívott a bátyja magukhoz (a bátyjával is nagyon jóban vagyok) és most külső szemmel nézve ugyanezeket a jelenségeket tapasztaltam, csak mellette még hisztis is volt és jelentéktelen dolgokon kezdett el veszekedni a bátyjával. Ő is bevallotta, hogy sokszor más voltam amikor vele voltam és én is kissé idegesítővé váltam. Azóta csak néha beszélgetünk, mert nem írok rá sűrűn és ha mondjuk nem ugrok egyből ha elhív valahova akkor megsértődik rám, arról nem is beszélve, hogy sosem figyel arra amit mondok. Amikor tanácsot kér tőlem elmondom neki mit gondolok, de egyáltalán nem érdekli. Szóltam neki párszor, hogy nekem nem tetszik ahogy kezeli az emberi kapcsolatait de az volt rá a válasz, hogy ez az ő dolga ne szóljak bele. Sajnálom, hogy megláttam milyen valójában, mert a legjobb barátnőm és nagyon szeretem, mindig meghallgat ha bajom van, mindig ott volt nekem ahogy én is neki de ez lassan kezd álomvilágként kirajzolódni a sok rossz tulajdonsága mellett. Esetleg van olyan akivel történt hasonló? Mi lett a vége?
2015. aug. 30. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd leépíteni a kapcsolatotokat.

Nem kell, hogy örökre véget érjen, de aki ennyire semmibe vesz, az nem érdemli meg, hogy barátok legyetek.

2015. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!