Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változott meg ennyire?

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel az utóbbi időben megromlott a kapcsolatom.

Kb. 12 éve kezdődött a barátságunk. Elválaszthatatlanok voltunk, mindig együtt voltunk.

Majd elköltözött, utána én is (kb 5-10 percre lakunk egymástól). Még itt is jóba maradtunk, de pár éve megváltozott minden. Én megismerkedtem a barátommal... Kerestem a barátnőm társaságát, de mindig volt kifogás, hogy miért nem ér rá.

Majd 2,5 évig nem is beszéltünk, max. facebookon amikor írtam neki, de ő semmit nem kérdezett. Fél éve elkezdtünk beszélgetni, meg többet találkozni. Majd ismét összevesztünk... Pár hete kénytelen volt átjönni hozzánk. Tök jól elvoltunk. De bárhova elhívom mindig csak a kifogás, hogy miért nem ér rá (megjegyzem a többi "barátnőjével" napi szinten rakja ki a fényképeket).

Mitől változhatott meg ennyire?


2015. aug. 31. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami bántja veled kapcsolatban. Lehet, hogy nem direkt sértetted meg, kérdezz rá mindenesetre.

Majd írj, mi történt. Hajrá! :)

2015. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamasz.
2015. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, de azt mondja nincs semmi baja velem.
2015. aug. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!